Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Kıyaslamada bir tane saçmalık gördüm ben şahsen Wb'nin 4.seviye kanser olduğu tam olarak nerede yazıyor, hesabın sahibi gelen bütün yanıtlara Wb 4. Seviye yazmışta :oleyo2:
Aslında doğru olma olasılığı yüksek bir varsayım.Wb bildiğin kan tükürüyordu.Bu da belli başlı birkaç hastalığın belirtilerinden birine benziyor.Bir tanesi zatürre idi sanırım diğeri de akciğer kanseri falan olabilir.Tabii haklısın doktor gibi teşhis koymaları müthiş olmuş.:hhh:

Aslında doğru olma olasılığı yüksek bir varsayım.Wb bildiğin kan tükürüyordu.Bu da belli başlı birkaç hastalığın belirtilerinden birine benziyor.Bir tanesi zatürre idi sanırım diğeri de akciğer kanseri falan olabilir.Tabii haklısın doktor gibi teşhis koymaları müthiş olmuş.:hhh:
Oda doğrulamadıkça varsayımdan öteye geçemez ama :fool:
Edit: Şu sayıları her görüşümde gülümseme geliyor yaklaşık mermi ve kılıçlarla 420 yara almış 420 delik yapar bu ama Wb'nin vücutta tık yok nasıl iş anlamadım :oleyo2:

Son düzenleme:
Wb gemisinde serumlarla 4 tane hemsire gibi hemsirelerle ayakta duran adamdı kanser olmasında bir mantıksızlık yok adam zaten yaşayan ölü gibiydi.

Animelerdeki renklendirmenin kafalarına göre olduğunun bir kanıtı daha.

Devrimci kız daha önceden de animede gözükmüş ama saç ve ten renkleri bilinmediği için Toei kafasına göre boyamış.

Mangadaki orjinal renklendirmeler çıkınca Devrimci kızın rengini değiştirmek zorunda kalmışlar.

Ve Mangadaki Aramaki'nin Renklendirmesi

@sensey @artyomdh @Tyr @Sodex

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık