Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Kuzan'ın sonradan güçlerini görünce sonradan bufflandı diyip ağlama sakın. Kuzan hocasına zarar vermek istemiyor ondan çekinceli davranıyor Garp'a karşı.
Kuzan'ın ya da Saka'nın tüm zamanlarda ilk 10 bile etmediğini görünce de wgye ağlamak için konu açacak mısın merak ediyorum xd

Güncel Kata’yı Shanks falan sandığına eminim ama ispatlayamam. .D
Kaku'yu King lvl gören,Lucci amiral diyen sen mi diyorsun bunu ? xd

Senin beklediğin ilk 10 şöyledir.
1-Big Mom
2-Katakuri
3-Smoothie
4-Crackerlmez
5-Perospero
6-Snack
7-Oven
8-Daifuku
9-Tamago
10-Pekoms
Boşu kes paşam

Kata 1v1 de Akainu'ya low diff verirse kendisi için başarı olur demiştim zamanında. Mw kankan King Kuzan'a yenilmez derken, Kuzan 2tane King ya da Kata yener de demiştim zamanında. Karakterlerin hakkını veriyorum ben. Sizin gibi Jack lowu Kata'ya extreme verir demiyorum.

Luffy
Im
Joyboy
Seri sonu Teach
Roger
WB
Seri sonu Zoro
Shanks
Dragon
Seri sonu Sabo
Xebec
Prime Garp

Bu karakterlerin hepsi Saka'yı döver.Daha da artabilir liste. Mihawk, Ryuma vs .. gibi ihtimaller de var. Kaido'yu da unuttuk. Onun da dövme ihtimali yüksek.

Boşu kes paşam

Kata 1v1 de Akainu'ya low diff verirse kendisi için başarı olur demiştim zamanında. Mw kankan King Kuzan'a yenilmez derken, Kuzan 2tane King ya da Kata yener de demiştim zamanında. Karakterlerin hakkını veriyorum ben. Sizin gibi Jack lowu Kata'ya extreme verir demiyorum.

Luffy
Im
Joyboy
Seri sonu Teach
Roger
WB
Seri sonu Zoro
Shanks
Dragon
Seri sonu Sabo
Xebec
Prime Garp

Bu karakterlerin hepsi Saka'yı döver.Daha da artabilir liste. Mihawk, Ryuma vs .. gibi ihtimaller de var. Kaido'yu da unuttuk. Onun da dövme ihtimali yüksek.
Seri sonu Sabo çöp. Akainuyu yenemez o. Ayrıca Shanks>Seri sonu Zoro diyordun ne oldu o iş?

Seri sonu Sabo çöp. Akainuyu yenemez o. Ayrıca Shanks>Seri sonu Zoro diyordun ne oldu o iş?
Yazdığım liste güç sıralaması değil. Zoro Shanks'dan güçlü bitirebilir bu arada hiçbir zaman imkansız da demedim.

Seri sonu Sabo için iddiaya girmek istersen burdayım.
Üstte yazdıklarıma cevap tabii ki de gelmedi senden. Şaşırtmadın.

Teach ile Luffy dövüşünde luffy abisi nikayı çağıramayacak o zaman ne olacak acaba. davul yerine bu sefer de zurna mı çalmaya başlayacak :oleyo: meyvesinin asıl özelliği davul değil de zurna çalarak aslında şeytan meyvelerini dizginliyormuş filan. Her şeyin sesini duymadan davul zurnaya heldik ah ah ne hayallerimiz vardı.

Bu Oda denen adam hiçbir amiralin ya da ensesi kalın karakterin gücünü adam akıllı gösterecek biri değil. Adamda o kabiliyet o çap yok. Okuyucuya soru işareti ve belirsizlik bırakmak kaliteli yazarlık değil Çebi doldurmaktır. Oda'nın amacı da para zaten. Yazarlığını düşünse serinin içine bu kadar etmezdi.

Oda hep böyleydi, keyfi istedikçe detay çiziyor. Bugün değişmedi adam, dün de böyleydi yarın da öyle olacak. Çokta şee etmemek lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık