Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Croco daha güçlü döndü ona bir şey diyemem de Doff daha güçlü falan değil. Aynı Croco gibi dönüş yaparsa iş değişir. Gösterdiklerine bakacak olursak bununla ilgili bir reddit analizi vardı, ona katılıyorum. Cracker G4'e karşı çok daha iyi mücadele etti. Daha iyi silahlanmaya sahipti.
https://www.reddit.com/r/OnePiece/comments/ooqw0e
Featlere takılmıyorum ben. Her arc kafasına göre sistemi değiştiriyor Oda. Şu an Dof ve Cracker dövüşse Dof'a kaybettirmez. Kafasında Dof daha güçlüdür.

Sanji Hız, gözlem ve dayanıklılık olarak önde. Zoro silahlanma ve saldırı gücünde önde. Hız olarak saldırı hızı veya hareket hızı fark etmez iki türlü de Sanji önde. Fanlık yapmaya gerek yok. Adam gözükmeyecek kadar hızlı hareket edebiliyor. Ateş Zoro karşısında işi yaramaz diye bir şey de yok çünkü Sanji ateşlerini fırlatmıyor zaten. Ayağı temas edince yakıyor. Mutlaka vurma fırsatı olacaktır. İki karakterin de kendine göre sağlam avantajları var o yüzden bana göre çok yakınlar. Zoro sağ kol olarak her zaman biraz daha güçlü olacaktır.
fanlık yapmıyorum zaten , sanjinin gözleminin iyi olduğu sürekli söyleniyor ama bunun sebebi yıllar önce tayfanın haki türleri arasındaki farklılık muhabbetleri ve şu wanodaki kulak muhabbeti , savaşta iş yaparmı o gözlem , sanmıyorum, ayrıca zorodan daha iyi gözleme sahip olduğuna dair de hiçbir argüman yok ,sanji ve zoronun ortak karşılaştıkları rakiplerde ne üstünlük kurdu gözlem ile ne de başka birşey de, katakurinin fasulyesinden kaçtı diye patladı bu mevzu zaten zerre anlamı olmayan bir olay, geni uyanması ile de gözleme bir artış elde ettiğine dair bir olay bulunmuşyor . saldırı hızı ve hareket hızı olarak ayırmıştım sebebi şu , gen uyanışı öncesi king , queen aynı anda saldırdıkları panele bakarsanız , ikisinin saldırıya aynı anda başlayıp aynı anda bitirdiği belli , bu açıdan zoro zaten sanjiye hareket ve saldırı hızı anlamında benzer , uyanış sonrası tabi ki sanjiye veriyorum hareket hızını , lakin sanjinin saldırı hızı yüksek değil , her saldırı öncesi hazırlanma ve sonra hareket hızı ile yetişme avantajı var , o hazırlanana kadarda kimse beklemez , farkı hareket hızıyla kapatıyor işte lakin zoro king savaşında , saldırı hızıyla , hareket hızı olarak geri kaldığı rakiplere karşı nasıl karşı koyabildigini net bir şekilde ortaya koyuyor , ayrıca ashura açtığında net şekilde hibrit kaidoyu geçti hız olarak , ordaykende kemikleri kırık vaziyette idi unutmamak lazım , kaidonun o formu geleceği gören luffye üstün basıyordu , ki bu zoronun hareket ve saldırı hızını iyi yere koyuyor ztn.Yani gen uyanışı öncesi zoronun sanjiden hızlı kabul edilebileceği paneller daha tutarlı ,

Dayanıklılık olarak ise , sanmıyorum sanjinin iyi olduğunu , sanjinin şuana kadar dayanıklı çıktığı saldırılar asla bir kaido bigmom birleşik saldırısı ile kıyaslanacak seviyede değildi. Yenilenme falan evet çok iyi yalan yok , ama zoro iki bandaj yerken sanjinin yememesi onun dayanıklılığını üste çıkarmaz. He bir saldırıyı bloklamadan yemekten bahsediyorsak ozaman sanjiye mi verelim oyu, belki adamlar araya kılıç koymasa full beden haki basacak , veya saldırıyı yememek için yaptıkları eğitimin ne anlamı kalıyor ozaman ? Sanjinin iyileştiği saldırılar : queenin şu saldırısı , bide seraphim savaşı sonrası , çiziksiz görmemiz , ikiside dediğim gibi kaido ,bigmom birleşik saldırısına yakını bırakalım kıyaslanacak düzeyde değildi. İleride başka panel görürüz ozaman tamam deriz.

Ayağın ateş muhabbeti için , evet olası bir durumu değerlendirdim zaten , hani olurda ayağı dışında bir yeri yakavak hale gelirse diye , diğer türlü , dokunması zor ztn zoroya. Sanjinin son savaşlarına bakalım queen tanklamaya yönelik bir karekterdi , ona vurabildi , serpahim jinbei de benzer muhtemelen , jinbenin kendisi de tanklıyordu vucudu ile , zoro ise bloklayan bir karakter o bacak iş yapmaz.

Zoro ve Sanji yakın değiller. BM ve Kaido'nun ortak atağını Sanji karşılasa şu an ölüydü.

Kuma'nın karşısında şov yapıp, efsane bir replikle ayakta dikilen Zoro'ydu. Sanji ne ara daha dayanaklı oldu?

Zoro ve Sanji yakın değiller. BM ve Kaido'nun ortak atağını Sanji karşılasa şu an ölüydü.

Kuma'nın karşısında şov yapıp, efsane bir replikle ayakta dikilen Zoro'ydu. Sanji ne ara daha dayanaklı oldu?
Eskiden öyleydi. Şu anda bildiğin gibi Sanji normal bir insan vücuduna sahip değil.

Türkçe'deki dayanıklılıkla İngilzice'deki dayanıklılık farkından doyalı. Sanci şu an toughness dediğimiz sertlik, mukavemet var. Haa ama hasar almasına rağmen devam etme, acıyı belli etmeme "endurance" Zoro'da fazla.

Son düzenleme:
Sanji gen uyanışı ile dayanıklı olmuyor. Yediği saldırılar canını acıtıyor ama vücudu çabuk toparlayıp iyileşiyor sanki Luffynin yemediği lastik meyvesi var gibi hasarı emiyor. Zoro nun yediği hasarları yer iyileşir ölmez ama bayılır. Zoro hasarı yedikten sonra perte çıkmış halde bilinci koruyup Asura açabiliyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık