Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Kaido bile magma ejderine h.haki yüklüyordu Luffy,'nin devesa yumruğuna magmaya güvenmeyip h.hakiye güveniyordu. Akainu'da h.haki çıkmazsa tost olur o saldırıyla.
Her şeyden öte tost olacağını zannetmiyorum kaido ağzıyla değil de daha düzgün bir şekilde durdurmaya kalksa sonuç değişir miydi bilmiyorum ama daha etkili olacağını düşünüyorum akainu bu konuda daha ofansif bir saldırı gücüne sahip ama evet h.haki iş görebilirmiş

Bro yanlış oldu.

Aramaki de Garp'in üstünde olmalıydı. Garp ile Tsuru'nun yeri değişse daha doğru olur bu sıralama.
Aramaki Garpı yenemeyebilir.
Ancak Garp zirve de olsa 3 logia kullanıcısı amirali yenecek güçte ve kondisyonda değil benim gözümde .
aga bu adamın böğrunde kocaman kılıç darbesi varken aokiji yi her anlamda geçtiğini biliyoruz fiziksel güç hız dayanıklılık yani bu adamın yaralı olmayan halini düşün bir de prime halini düşün sence %35 gücünde aokiji her anlamda outclass eden adam akainu ya neler yapmaz ki aokiji ile akainu neredeyse denk
Aokiji ile Garp yumruk tokuşturdu Garp kalkana kadar Aokiji çoktan ayaktaydı. Üstelik Garpın özelliği yumruğu , Aokijinin ise logia meyvesi .
Kuzanın meyve gücü ve fiziki kuvveti Garpı yenmek için yeterli .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık