Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Tabi orası öyle. İşin esprisindeyim daha çok. :D

Herkes bir Luffy değil ki kafasına vurunca aklına girsin. Eski aletler gibi vurunca çalışmaya başlıyor Luffy :d
Kafasına vurunca aklına girmiyor ya, kafasına vurunca zihinsel teması bir süreliğine kesiyor o ara Nika gelip olayı çözüyor işte xD

Valla kapsa da elindeki meyveyle öğrenecekleri kısıtlı. Franky'i izlemeli bence. Ondan pek çok şey öğrenebilir :D
Hiç metal olmayan ortamda ben bu meyveyi nasıl kullanabilirim diye kafa yorup çılgın atmaya başladığında önü açılacak Kid'in. Manyetik alanlar yaratacak yeri göğü titretecek vs.

İlk yediğinde anlamadı (tek), hatta ve hatta Kaidou'nun saldırısını atlatmak için üst düzey Silahlanma öğrenmeye çalıştı hatta bizzat Linlin'e karşı oluyor mu diye denedi. Yanlış mıyım?
Tamam işte bunca sürecin sonunda öğreniyor. Onda da belki de gelecek görmesi olsun o süreçler olsun her şeyin etkisi var. Farkına varıyor da o şekilde eklemeye başlıyor. Çok uzun bir süreç var arada. Hyo Emice zaten biliyorsun daha iyisini biliyorsun demişti. Bunların farkına vardığı son nokta orası oluyor. Arada BAA'dan beri üstüne çokça düşülen bir kral haki var.

Ha bu tatmin etmez sizi elestirirseniz bir şey diyemem. Ama bunu eleştirenlerin Zoro'daki durumu ne yapmaları lazım tahayyül edemiyorum.

Komiksin cidden sdofjskdf cidden aşırı komedisin tebrik etmek lazım seni. Senin mesajını okumadım, kendini önemli sanma diye iğneleyici konuşmandan bile zaten kime laf attığın belli ama ben unutkanlığına verip olayı anlatayım.
Durduk yere gelip biz tartışırken ve Zoro hakkında kendimce çıkarımda bulunurken '' Çıkarımım da Zoro'nun Kral Hakiyi saldırıya eklemesinin saçma olduğu'' Nika, G5, Utanmanız yok, Ana karaktere verilen güç saçma siz hala Zoroya saçma diyorsunuz vs diye yazıyorsun. Ama ne hikmetse bizim mesaja istinaden yazmamışsın. Yersen :D Muhtemelen ne okuduğunu bilmeyen birisini ciddiye alıp cevap veriyorum bende hata bende zaten :D Sana iyi forumlar
Komik miyim bilmem ama hadsiz olmaktan iyidir. Zıplama gibi bir ifade kullanmayıp düzgün bir mesaj yazsaydın şu an seviyeli bir tartışma yapıyor olurduk.

Seni alıntılamaktan çekindiğimi sanıp delikanlı ol diyecek kadar uçmuşsun. Asıl komedi bu. Seni alıntılamaktan kim niye korksun?

Değil niye 100 kat ağır oluyor ?

Sen de @Jacques da şunu anlamalısınız. Luffy'nin Kral haki öğrenmesinin önceki kullanımlarıyla bir alakası yok, çocuk farkında bile değil. Sen bana bununla mı vuruyordun ben de sana vurayım dedi o kadar. O ana kadar bırakın antrenman yapmayı, böyle bir kullanım olduğunu bile bilmiyordu. Bunları da ben uydurmuyorum mangada var, Luffy'nin haberi bile yok bir anda öğreniyor.

@Jacques seninle anlaşamadığımız nokta da burada işte. Sen gelmişsin aynı olayın iki farklı kişi üzerinden bize aktarılmasına bakıyorsun ve biri nasıl olduysa antrenman yaptı falan filan diyorsun ne antrenmanı ya, yaptığı antrenmanlar başka bir mevzu üzerine. Zoro da bir dünya antrenman yapıyor ee ?

@Aang olay tamamen, mevzuyu Zoro'ya bağlayan Luffy fanlarında istersen muhabbetlerin başladığı sayfayı arıyabilirsin.
Bu illa neden antrenman istesin ki?

Süpernovaların hiçbiri haki eğitimi almadı kimseden. Ama tecrübeyle eninde sonunda öğrenmişler. Kidd kral hakisini bile kullanmayı öğrenmiş ve bunun eğitimini almış olma ihtimali yok.

Luffy’nin haki uzmanlığı zaten kral hakiydi. Zaman atlamasından sonra doflamingo, qinjao ve katakuri’yle kral haki çarpıştırdı defalarca. Uzmanlığının daha da artmış olması lazım.

Luffy onu kullanacak seviyeye çıkmış demek ki. Kaido’nun yaptığı şeyi çözünce de kullanmaya başladı. Bu kadar büyük bi power up keşke daha iyi işlenseydi ama Zoro’yla aynı kefeye konacak kadar da saçma değil.
_____

Bir de antrenmanlara bakarsak luffy’ninki hep haki üzerine. Armamentle vücudunu kaplamayı öğrenmiş. Daha sonra da dövüşürken kral hakisiyle vücudunu kaplamayı çözmüş. İkisi çok da alakasız durmuyor.

Hatta luffy kral hakisini öğrendiğinde hyo dedenin laflarını hatırlıyor. “Bu güç tehlikedeyken ortaya çıkar” diyordu dede:

Ve hatırlarsan bu sebeple big mom’dan kaçmayıp luffy’i tehlikeye sokmuştu. Öyle büyük tehlike anlarında kavrayabiliyorlar hakiyi. Luffy Kral hakili darbeyle ikinci kez bayılıp geri ayıldı bi zahmet çözsün artık.

“Kaido’nun saldırıya kral haki koyduğunu anlayınca hemen kendi de aynını yaptı” denecek kadar basit bi olay değil. Bu zamana kadarki tecrübeleri olmasa, bu kadar ölümün kıyısına gelmese o hakiyi çözemezdi. Hyo dedenin lafından anlaşılıyor bu.

Bu illa neden antrenman istesin ki?

Süpernovaların hiçbiri haki eğitimi almadı kimseden. Ama tecrübeyle eninde sonunda öğrenmişler. Kidd kral hakisini bile kullanmayı öğrenmiş ve bunun eğitimini almış olma ihtimali yok.

Luffy’nin haki uzmanlığı zaten kral hakiydi. Zaman atlamasından sonra doflamingo, qinjao ve katakuri’yle kral haki çarpıştırdı defalarca. Uzmanlığının daha da artmış olması lazım.

Luffy onu kullanacak seviyeye çıkmış demek ki. Kaido’nun yaptığı şeyi çözünce de kullanmaya başladı. Bu kadar büyük bi power up keşke daha iyi işlenseydi ama Zoro’yla aynı kefeye konacak kadar da saçma değil.
_____

Bir de antrenmanlara bakarsak luffy’ninki hep haki üzerine. Armamentle vücudunu kaplamayı öğrenmiş. Daha sonra da dövüşürken kral hakisiyle vücudunu kaplamayı çözmüş. İkisi çok da alakasız durmuyor.

Hatta luffy kral hakisini öğrendiğinde hyo dedenin laflarını hatırlıyor. “Bu güç tehlikedeyken ortaya çıkar” diyordu dede:

Ve hatırlarsan bu sebeple big mom’dan kaçmayıp luffy’i tehlikeye sokmuştu. Öyle büyük tehlike anlarında kavrayabiliyorlar hakiyi. Luffy Kral hakili darbeyle ikinci kez bayılıp geri ayıldı bi zahmet çözsün artık.

“Kaido’nun saldırıya kral haki koyduğunu anlayınca hemen kendi de aynını yaptı” denecek kadar basit bi olay değil. Bu zamana kadarki tecrübeleri olmasa, bu kadar ölümün kıyısına gelmese o hakiyi çözemezdi. Hyo dedenin lafından anlaşılıyor bu.
Zoro'dakini Enma ile çözmeye çalıştı bence. Enma kral haki çekiyor bence net bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık