Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Çatıda kalıp savaşmaya devam etseydi daha saygı duyulası bir karakter olurdu bence. :D Burada zorlama yollarla sağ kol aldırdılar adama sizde öyle yada böyle kabul etmek zorunda kaldınız şimdi kılıf uydurun hadi bakalım :D
Çatıda 2 tane yonkou birleşti adam için, hatta biri diğerine takıldı yapabilir misin böyle saldırı diye :ehe:

Adam kral hakiyi de akıttı şelale gibi daha ne isteyelim :gamyon:

Luffy'nin antreman yaparak ulaştığı, Kaido'nun deyimiyle en güçlülerin ulaşabildiği Kral Haki'yi saldırılara ekleme muhabbetini kılıç sayesinde 1-2 saate yapıyor. Sende gelmiş Zoro 2 yıl aradan sonra en güçlü döndü diyorsun öyle mi :D
Antreman yaparak mı :hhh:

Çatıda 2 tane yonkou birleşti adam için, hatta biri diğerine takıldı yapabilir misin böyle saldırı diye :ehe:

Adam kral hakiyi de akıttı şelale gibi daha ne isteyelim :gamyon:

Antreman yaparak mı :hhh:
Kral hakili saldırı yapmak için akışkanı öğrenmen gerekiyor ilk etapta Luffy de bunu antreman yaparak öğrendi?

Zoro için mi birleşti? Saldırıyı herkese yaptılar sende sinek kanadından yağ çıkartmaya devam et. :D Adama bak alenen yalan söylüyor hahahhahahahha
Bunu diyenlerin mantığı şöyle; 20 yaşında birini görüp ona diyorlar ki "bu 40 yaşında". Sonra aradan 20 sene geçiyor ve cümle aleme haykırıp "bakın ben haklıymışım bu adam 40 yaşında" diyorlar. Tam olarak budur.
Ya zaten 20 tane varsayımda bulunuyorlar 1 tanesi tutunca 20'si de tutmuş gibi rüzgar yapıyor alayı :D

Kral hakili saldırı yapmak için akışkanı öğrenmen gerekiyor ilk etapta Luffy de bunu antreman yaparak öğrendi?

Zoro için mi birleşti? Saldırıyı herkese yaptılar sende sinek kanadından yağ çıkartmaya devam et. :D Adama bak alenen yalan söylüyor hahahhahahahha

Ya zaten 20 tane varsayımda bulunuyorlar 1 tanesi tutunca 20'si de tutmuş gibi rüzgar yapıyor alayı :D
Alenen yalan söyleyen sensin yav, antreman yaptı falan diyorsun, akışını öğrenmek falan bunları nereden uydurdun ? Adam sen bana bunla mı vuruyorsun al sana bunu dedi o kadar.

Zoro için birleştiler tabi :hhh:

Alenen yalan söyleyen sensin yav, antreman yaptı falan diyorsun, akışını öğrenmek falan bunları nereden uydurdun ? Adam sen bana bunla mı vuruyorsun al sana bunu dedi o kadar.

Zoro için birleştiler tabi :hhh:
Reddicim sayfaları attırma bana şimdi. Luffy akışkan hakiyi öğrenmek için mapushanede antreman yapmadı mı? Sonrasında da Kaido ile savaşırken Kral hakiyi öğrendi.

Zoro'da Enma'nın zorlamasıyla hakisini salıp King'e karşı Kral Haki destekli saldırı yaptı. Neyi farklı anlatıyorum? :D

Yaşlanmışsın reis o kısımları bir daha oku bence :D

Reddicim sayfaları attırma bana şimdi. Luffy akışkan hakiyi öğrenmek için mapushanede antreman yapmadı mı? Sonrasında da Kaido ile savaşırken Kral hakiyi öğrendi.

Zoro'da Enma'nın zorlamasıyla hakisini salıp King'e karşı Kral Haki destekli saldırı yaptı. Neyi farklı anlatıyorum? :D

Yaşlanmışsın reis o kısımları bir daha oku bence :D
Sen okuma bence, yeter sana bu kadar okuma fazla gelmiş bırak :hhh:

Luffy'nin antreman yaparak ulaştığı, Kaido'nun deyimiyle en güçlülerin ulaşabildiği Kral Haki'yi saldırılara ekleme muhabbetini kılıç sayesinde 1-2 saate yapıyor. Sende gelmiş Zoro 2 yıl aradan sonra en güçlü döndü diyorsun öyle mi :D
Sen daha ne yazdığını bilmiyorsun bana göstersene Luffy'nin kral haki öğrenmek içni yaptığı antrenman'ı bir de hikaye anlatıyor hala ya lasjdalsd.

Hı hı akışkan he tamam xD

Sen okuma bence, yeter sana bu kadar okuma fazla gelmiş bırak :hhh:

Sen daha ne yazdığını bilmiyorsun bana göstersene Luffy'nin kral haki öğrenmek içni yaptığı antrenman'ı bir de hikaye anlatıyor hala ya lasjdalsd.

Hı hı akışkan he tamam xD
Olayın hikaye akışını anlatıyorum zaten :D Zoro buna kısa yoldan ulaşıyor ama hala gol değil ;)

Olayın hikaye akışını anlatıyorum zaten :D Zoro buna kısa yoldan ulaşıyor ama hala gol değil ;)
Ne hikayesi, sallamasyon yapıyorsun sonra gelmiş hikaye.

Göster bakalım yaptığı antrenmanı laf çevirmeden :artiz:

Gösteremiyorsan gelip antrenman yaptı Zoro pat diye açtı demiyeceksin, biri diyor ki sen bana bunla vurdun al sana bunu. Diğeri de pat diye açıyor. Sen de gelip cahil cahil hikaye anlatıyorsun bize :oleyo2:

@carpe d. em denen manipülasyoncu kaşsızı da almışsın yanına Red şöyle red böyle, varsa şekliniz arka bahçede buluşalım ulen :mincika:

Ne hikayesi, sallamasyon yapıyorsun sonra gelmiş hikaye.

Göster bakalım yaptığı antrenmanı laf çevirmeden :artiz:

Gösteremiyorsan gelip antrenman yaptı Zoro pat diye açtı demiyeceksin, biri diyor ki sen bana bunla vurdun al sana bunu. Diğeri de pat diye açıyor. Sen de gelip cahil cahil hikaye anlatıyorsun bize :oleyo2:

@carpe d. em denen manipülasyoncu kaşsızı da almışsın yanına Red şöyle red böyle, varsa şekliniz arka bahçede buluşalım ulen :mincika:
La olm sen iyice kafayı üşüttün bence :D Luffy Udon'da seksek mi oynadı? Sonrasında çatıya çıktı ve yenildi. Aşağıya düştü Momo tekrardan yukarı çıkarttı Kral Hakiyi eklemeye başladı saldırılarına.

Zoro daha akışkan hakiyi bilmeden direkt Kral Haki'ye geçti. :D

Hem kendin Zoro pat diye açtı demeyeceksin sonra da diğeri pat diye açıyor diyorsun .D:D:

La olm sen iyice kafayı üşüttün bence :D Luffy Udon'da seksek mi oynadı? Sonrasında çatıya çıktı ve yenildi. Aşağıya düştü Momo tekrardan yukarı çıkarttı Kral Hakiyi eklemeye başladı saldırılarına.

Zoro daha akışkan hakiyi bilmeden direkt Kral Haki'ye geçti. :D

Hem kendin Zoro pat diye açtı demeyeceksin sonra da diğeri pat diye açıyor diyorsun .D:D:
Göster bana bunu göster.
Luffy'nin antreman yaparak ulaştığı, Kaido'nun deyimiyle en güçlülerin ulaşabildiği Kral Haki'yi saldırılara ekleme

Göster bana bunu göster.
Ya kardeşim laftan anlamıyor musun ben sana olay akışını söylüyorum. Antreman yaparak ulaştığı bir güç diyorum. Antremanı Kral hakili saldırı için yapmadı adam. Sen benim dediğimi farklı anladın bence o yüzden hala açıklama bekliyorsun. Ben Kral hakili saldırıya gelene kadar adamın öncesinde akışkan hakiyi öğrenmek için antreman yaptığını söylüyorum. Çatıya çıktığında hatta Kaido'ya Red Roc vurunca, Hyo dededen öğrendiğin Haki bu muydu diyor. Zoro'nun haberi bile yok yani Akışkan Haki'den. Çat diye Kral hakiyi ekliyor saldırısına.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık