Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Spor Konusu

@Daredewill Roland Garros finali var dmaxte, izlemek istersen.
Maalesef ilk defa evde değilim izleyemem ama zaten alcaraz iyi yetenekli falan ama eskide kaldım ben ya. Messi ve Ronaldo sonrası tenis de efsanelerine bir daha girecek ikiliyi bulamayız. Ölümüne federerci olsam da oranın kralı nadal oldu her zaman. Sen kimi tutuyorsun? Kadın erkek aktif pasif sıralama yapsana merak ettim sevdiklerini.

Maalesef ilk defa evde değilim izleyemem ama zaten alcaraz iyi yetenekli falan ama eskide kaldım ben ya. Messi ve Ronaldo sonrası tenis de efsanelerine bir daha girecek ikiliyi bulamayız. Ölümüne federerci olsam da oranın kralı nadal oldu her zaman. Sen kimi tutuyorsun? Kadın erkek aktif pasif sıralama yapsana merak ettim sevdiklerini.
Sevdiklerim Nadal, Federer, Del Potro, Murray, Wawrinka şeklinde gider. John İsner'ın da sene boyunca pek ortalarda görünmeyip bir anda Wimbledon'da ortaya çıkarak hayvan gihi servisiyle herkesi terletmesini seviyordum mdndmd. Yeni nesilden Alcaraz'ı da Sinner'i de seviyorum, Nadal-Federer kadar olamasalar da bunların da büyük bir rekabet olacağına inanıyorum. Medvedev de ilginç bir adam, gününde olunca acayip bir seviyeye çıkıyor, hakemlerle vs. konuşmaları da eğlenceli. Bir de Rublev'i seviyorum oyun olarak ama mentali çok zayıf, psikolojik yardım almazsa bir şey olmaz kendisinden.

Kadın tenisi şu an izlenecek gibi değil ya, çok çabuk dağılabiliyorlar hem oyun olarak hem kariyer ama Swiatek sempatik. Raducanu'yu da seviyordum da kız artık sadece reklamda oynuyor kdkdmdm. Çocukken de klasik Williamslarla Sharapova. :D

Sevdiklerim Nadal, Federer, Del Potro, Murray, Wawrinka şeklinde gider. John İsner'ın da sene boyunca pek ortalarda görünmeyip bir anda Wimbledon'da ortaya çıkarak hayvan gihi servisiyle herkesi terletmesini seviyordum mdndmd. Yeni nesilden Alcaraz'ı da Sinner'i de seviyorum, Nadal-Federer kadar olamasalar da bunların da büyük bir rekabet olacağına inanıyorum. Medvedev de ilginç bir adam, gününde olunca acayip bir seviyeye çıkıyor, hakemlerle vs. konuşmaları da eğlenceli. Bir de Rublev'i seviyorum oyun olarak ama mentali çok zayıf, psikolojik yardım almazsa bir şey olmaz kendisinden.

Kadın tenisi şu an izlenecek gibi değil ya, çok çabuk dağılabiliyorlar hem oyun olarak hem kariyer ama Swiatek sempatik. Raducanu'yu da seviyordum da kız artık sadece reklamda oynuyor kdkdmdm. Çocukken de klasik Williamslarla Sharapova. :D
Sharapova yaşı 30 dan fazla olan herkesin sevgilisidir. İlk Wimbledon kazanması yeter. O da tenis dışı tenisten çok kazanmıştır. Kadınlar da woziaki vardı onu severdim. Şimdi kadınlar çok dağılıyor ama izlemesi zevkli olabiliyor.

Djokovic bilerek mi es geçtin? Adam sempatik vb çok başarılı ama ben sevmiyor da değilim sadece nadal ve federer arasına rekabetine yazamıyorum. Tüm rekorları kırabilir ama bende olmuyor.

Ölümü federerciyiz. Sen dediğim animeyi izle, tenise başlarsın. Tenisçi dirseği hikaye, zor bir spor hiç değil. Tabi masa tenisi gibi aldım oynadım diyemezsin ama öğrendikten sonra gerisi kolay. İlk öğrenirken bin TL raket de iş yapar, aradaki farkı anlamazsın ama sonrasında 5bin TL maks alacağın raket. Kılıfı olmasın gerek yok. Tenis cantan olmasın. Tenis kıyafetin olmasın. Ayakkabı zaten hikaye. Normal spor olur. Sonrasında normal spor yerine tenis ayakkabısi alıp normal hayatta giyersin. Hangi şehirde yaşıyorsun bilmiyorum ama grup dersi alıp öğrenip bir süre o derslere devam ettikten sonrası herkes amatör oyun oynuyor. Tenis öğrenmiyor. Hep aynı oyunu oynayıp geçiyorlar. Bizim grupta uzman doktor var, 750tl raketle oynuyor ve benden iyi. Affedersin ben kışın 600tl ye rakete tel çektirdim. Haydi servis atalım deyince hocalar, top toplaması var diye kimse istemiyor, 5 sene de oynasalar ders alsalar, küçük çocuk tokatlar. Amatör oynamak zor değil yani. 1,50 boyunda küçük kız servis atarken ben 1,80 boy ile atamıyordum.

Not: alcaraz maçı çevirecek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık