Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tay'ın dediklerinden anladığıma göre ödüllerin de olması lazım. Tabi o berbat dil bilgisi ile "bence ödüller de olmalı" falan dediyse bilemem.

Şu ödül açıklama mevzusu umarım gerçek değildir. Roger ve Wb'nin ödülleri dahi açıklanmışken F6'nın ödüllerinden kime ne? Neyini saklıyorsun be adam? Op bittikten sonra bir kitap yayınlayıp mı açıklayacaksın? Karakter tanıtımında açıkla işte. Şu saatten sonra ödülünü merak ettiğim adamların sayısı bir elin parmaklarını geçmez, o yüzden F6 açıklanmış veya açıklanmamış, banane. Belki güçlerini saklamak adına böyle bir şeyi düşünmüş olabilir ama gereksiz bir gayret olur bu da.

Ben nedense Kaido'nun oğlunun güçlü çıkacağını düşünmüyorum. Yani güçlü olmalı normalde ama geçmişte yaşanan Oden/Momo olayından sebep saçma bir klişe yaşanır düşüncesi beni bu konuda işkillendiriyor.

Ben nedense Kaido'nun oğlunun güçlü çıkacağını düşünmüyorum. Yani güçlü olmalı normalde ama geçmişte yaşanan Oden/Momo olayından sebep saçma bir klişe yaşanır düşüncesi beni bu konuda işkillendiriyor.
"Koskoca" Momo balık mı avlasın ?:D

Böyle ihtimal var . Zayıf da değil. Kaido Momo'yu küçümseyip Oden'e yakıştıramadı. Oden/Momo dediğin olay bu ise işkillenmeye devam et : ))

Momo'nun rakibi olamayacağı yaşta/güçte ise oz zaman da Kaido oğlunun gücüne güveniyordur onla gurur duyuyordur ama bizimkiler tokatlayınca hayal kırıklığına uğrar vs.

"Koskoca" Momo balık mı avlasın ?:D

Böyle ihtimal var . Zayıf da değil. Kaido Momo'yu küçümseyip Oden'e yakıştıramadı. Oden/Momo dediğin olay bu ise işkillenmeye devam et : ))

Momo'nun rakibi olamayacağı yaşta/güçte ise oz zaman da Kaido oğlunun gücüne güveniyordur onla gurur duyuyordur ama bizimkiler tokatlayınca hayal kırıklığına uğrar vs.
:)

Hadi yine o zaman Momo el kadardı da neyse.. Kaido'nun oğlu tahmin edilen boynuzlu kişiyse o herif eşşşşşşek kadar ve güçsüz çıkması çok absürt olur. Yani millet Kaido'nun oğlu olması sebebiyle doğal olarak hayvan gibi bir şey bekliyor ama bence en az King kadar güçlü başka biri çıkmayacak Kaido tarafinda. Aksi halde acayip dengesiz bir durum oluşur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık