Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cp-0'ın varlığından haberdar Kaido, tayfasına öyle birini katmaz. Ayrıca F6'nın en yeni üyesi de X Drake muhtemelen.

Spoiler değişiklik gösterebilir. Ödülün açıklanıp açıklanmadığı. muamma ama son bilgilere göre açıklanmamış.
İlk mesaj güncelleniyor diye biliyorum.Neyse artık son 2 gün kaldı.Görecez bakalım.

Her tarafta ajan var. Bu Lucci bizzat Kaido nun ajanımı merak ediyorum.Wano da ne sıfatla orada veya F6 ya dahil mi ...Dofun bile ajanı vardı .Kaido nun niye olmasın diye düşünüyorum.

Eskiden kocaman görünüp şimdi ise soğan cücüğü gibi kalmış hyogro ne yapacak acaba.... İnsan bu kadar küçülür mü ya. Oda'yı kinadim burda. Fakat bu adam da savaş sırasında Lao G gibi dönüşüm geçirmesin?
Koskoca yakuza momodan küçük duruyor dizilen...

''- Bölüm geçen haftanın bittiği yerden devam ediyor. Tüm Uçan Altılı üyeleri ödülleriyle gösterilecek. Drake ve Page One dışında aralarında tanıdığımız benzer yüzler var. Drake onların lideri değil. Onların ödülleri 400-900 milyon arasında.''

Spoilerde ödülleri gösterilecek denirken bir anda ödülleri gözükmeyek diyen kim?
Smoker spoilerlerı Taylardan alıyor ve o kişi de İngilizce bilmiyor o yüzden Google ile çeviri yapıyorduk bir süredir. Fakat elemanın yazdıkları yorum mu yoksa spoiler mı emin olamıyorduk, mesela King'in ödülü için yazdığı şeyi anlamlı bir hâle getirince aslında bir yorum olduğunu fark etmiştik. Yeni çıkan spoilerlar, F6 ödüllerinin gözükmediğini söylüyor.

Smoker spoilerlerı Taylardan alıyor ve o kişi de İngilizce bilmiyor o yüzden Google ile çeviri yapıyorduk bir süredir. Fakat elemanın yazdıkları yorum mu yoksa spoiler mı emin olamıyorduk, mesela King'in ödülü için yazdığı şeyi anlamlı bir hâle getirince aslında bir yorum olduğunu fark etmiştik. Yeni çıkan spoilerlar, F6 ödüllerinin gözükmediğini söylüyor.
:good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık