Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mantikor, Wyvern bunlar amiral meyvesi. Adada herhangi bir kişi bu meyvelerle ortaya çıkarsa meydanda adam kalmaz. Aşırı cool shit döner

:D Aslında Dof gibi potansiyelli ve meyve kullanımı üst düzey birine versen baya iyi meyve
Sfenks, Pegasus, Harpy, Gargoyle, Mantikor, Wyvern, Griffon

Aklıma gelenler bunlar. Ama bence bunların hiç biri olmayacak. Japon mitolojisinde Nue var o olabilir ama. Şu resimde havada uçan şey;
Gerçi buradaki epey abartılı bir çizim.
Bunlardan mantikor olsa sırıtmaz aslında yada yılan kuyruklu aslan da baya ünlü mistik bi canavar.
kılıç dişli kaplan çıkabilir onu görmedik sanırım.
Olabilir ama Canavar krallığı veliahtı için daha gösterişli bi meyve olur diye düşünüyorum. Kılıç dişli kaplan komutan meyvesi için uygun olur ama ben ejderhanın veliahtininda @Earendill in attığı gibi mistik gösterişli bi yaratık olacağını düşünüyorum.

Mantikor, Wyvern bunlar amiral meyvesi. Adada herhangi bir kişi bu meyvelerle ortaya çıkarsa meydanda adam kalmaz. Aşırı cool shit döner
Aslında Wyvern ejderhanın küçük versiyonu gibi bir şey. O açıdan Kaido'nun çocuğunda çıkması mantıklı olurdu. Ama Japon serisinde çıkmaz.
Bunlardan mantikor olsa sırıtmaz aslında yada yılan kuyruklu aslan da baya ünlü mistik bi canavar.
Kimera'da kanat var mıydı ki? Olabilir aslında.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık