Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gazetelerde direkt olarak hem Cracker hem de Katakuri'yi yendiği söyleniyor. Detayları bilen kimse yok zaten.
Biliyorum.

Ölçmüştür de gayet de güçlü bulmuştur. Kendi ağzıyla onun güçlü bir asker olacağını söylüyor. Ha sen diyorsan tartıp tüm Komutanlarını onun üstüne koymuştur o başka.
Tamam işte göndereceği adamları da aşağı yukarı ona göre seçer işte. İlla Felaketlerin gitmesine gerek yok. Uçan altılı da hayvan gibi güçlü herifler. Öyle Luffy’nin geçerken tek atabileceği adamlar olduğunu düşünmüyorum.

Ölçmüştür de gayet de güçlü bulmuştur. Kendi ağzıyla onun güçlü bir asker olacağını söylüyor. Ha sen diyorsan tartıp tüm Komutanlarını onun üstüne koymuştur o başka.
Bm tayfasını bile King tek karşıladı, o yüzden bizimkileri karşılamaya Kaidonun 6’lıyı göndermesini garip bulmuyorum.

Altılı hemen gidecekse bu arc biraz karışık olacak herhalde. Toplu vs'ler mi olacak acaba? Ne bileyim Samuraylar+Zoro vs King gibi ? Queen vs birileri. İlginç. Oda ne planlıyor acaba?

Luffy de Kaido'dan sonra BM'ı ve Orochi'yi halledeceğiz diyordu. Çok belirsiz bir arc.

Altılıdan birisi bizim Drake zaten. 5 kişiyi dövecekler.

Kid-Luffy-Zoro-Drake-Killer 5 nova var.

5 nova vs 5 uçan eleman. Bu dövüş olacak büyük ihtimalle. Hala tayfadan ümitli olanlara üzülüyorum harbiden. Novalar varken tayfa çay içer anca. Sanji'ye yazık olacak. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık