Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu seriyi okuyan büyük çoğunluk neden dragon ball okuyormuş gibi hissediyor anlamıyor. Nedense her karakterin ona buna tek atmasını bekliyorlar, güç dengesi diye bir şeyin olmasını istediklerini de düşünmüyorum. Her karakterin güç seviyeleri tabi ki olmak zorunda neden güçü birine kıyasla daha düşük biri çöp oluyor ben bunu nedense anlamadım.

Kaido, Oden'in karşısına 20 sene önce çıkmış. O zamanlar ölmek istediğine dair bir şey duymadık. 20 sene içinde adamın düşünceleri değişmiş olamaz mı?
Koca Ana'nın gelmesini istememesi normal, çünkü adamın başka planları var ve bulunduğu yerde kendine denk güçte birini istemez.

Dediğim gibi Oden'in geçmişindeki Kaido'ya bakarak, şimdiki Kaido'yu kıyaslayamazsın. Aradan 20 sene geçmiş. Gerçekte bile 20 yaşındaki bir gençle, aynı gencin 40 yaşındaki halinin mantığı aynı olur mu? Luffy'ye yaş farkından dolayı tek attı diyorsun? Luffy yarın Kaido'yu tek başına yenerse, "Luffy, Kaido'nun dedesi yaşında. Yenmesi normal" dersin. Senden rica ediyorum bu mesaja cevap verme, sen versen de ben vermeyeceğim. Zira sana verdiğim cevaplar için harcadığım vaktime acıyorum şu anda.
Aynı şekilde ben de sana ayırdığım vaktime acıdım bak şimdi.

Kardeşim sen yazdın şimdi niye böyle bi cevap attın anlamadım ki
Aokiji logia savunması yapıyor, kata da.. Ben iki sahne benzer diyorum kata geleceği görerek yaptıysa Aokijide bir ihtimal yapmıştır diyorum sen gelip zoro daha önce yaptı diyorsun.
Zoro ikinci bölüm Luffyi gördüğünde geşeceği görüp korsan kralı olacağını anlayınca Luffye katıldı kardeşim sakin ol.
hahahahahahhahahahah bu haftanın hit yorumu bu oldu bence :D:D::D

Sanjiyi çöp sayöayıp sanjiyle dövüşen adamları çöp saymışsın? Karşı taraf her türlü çok çok daha güçlü. Bmnin tayfa zaten ortada yok Bmninde ortadan kaybolması lazım. Yoksa hiç bir şekilde bizim taraf kazanamaz. Kazanması düşğnülemez bile anayasal suç olmalı
Sanji'yi çöp saymadım, daifuku'yu çöp dedim.

Aynı şekilde ben de sana ayırdığım vaktime acıdım bak şimdi.
Bundan sonra benim (bu mesaj dahil) herhangi bir mesajımı alıntılarsan, seni siteden süresiz olarak uzaklaştırırım. Aynı şekilde ben de senin hiçbir mesajını alıntılamayacağım. Umarım yeterince açık konuşmuşumdur.

Aokiji logia savunması yapıyor, kata da.. Ben iki sahne benzer diyorum kata geleceği görerek yaptıysa Aokijide bir ihtimal yapmıştır diyorum sen gelip zoro daha önce yaptı diyorsun.
Zoro ikinci bölüm Luffyi gördüğünde geşeceği görüp korsan kralı olacağını anlayınca Luffye katıldı kardeşim sakin ol.
:alkis::alkis::alkis::alkis:

:D

Yalnız bunu övgü kabul eder.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık