Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani demek istediğim ilk başlarda bize çok aşırı güçlü gösterilen karakterlerin zaman içinde sanki o kadar da güçlü olmadığını yavaş yavaş gösteriyorlar mangakalar. Kaido'nun o yükseklikten atlamasını örnek gösterdim. O zaman çok güçlü gösterdiler. Sonrasında o kadar da olmadığını gösterdiler diyorum. Kaido'nun o yükseklikten atlamasını örnek olsun diye verdim.
Tamam, anlıyorum seni. O atlama olayından sonra ne gördün de, Kaido'nun o kadar da güçlü olmadığı izlenimine kapıldın ben onu soruyorum. Kaido dediğin 1.5 milyar ödül almış, Yonko sağ kolu seviyesindeki adama bir tane vurdu, yere yapıştırdı. Aynısını Koca Ana'ya da mı yapmasını bekliyordun, ondan mı güçsüz oldu?

Aga hadi Law'ı anlarım, eleman o gücü tatmadı da Kidd ve Luffy'e ne oluyor ? La eleman hayvani derecede güçlü ve bunu birinci elden test etmişsiniz, hayırdır? Bir değil iki Yonko'nun olduğu yere elemanlar "hayır ben öldürçem, hayır ben" tartışması yapıyorlar, neyinize güveniyonuz? Bu özgüven nereden geliyor ya. Oda Bey'in bunları endişeli çizmesi gerekiyor, bu kadar pervasız olmaları rahatsız edici. Law alsın sizi ortaya, "abi şöyle şöyle durum var, hala farkında değilsiniz ama Yonko oluşumun yarısı karşımızda ve sadece biri için bile Denizciler üç Amiral dahil bütün güçlerini ortaya koydu, yarım akıllı olmanız bu durumu anlamaya engel değil" falan desin, durumu izah etsin, plan falan yapın da biz de "tamam bunlar bir ilerleme kat etmişler, durumun ciddiyetinin farkındalar, her zamanki gibi gittim gördüm dövdüm senaryosu izlemeyeceğiz" diyelim.

Bm ve Kaido'nun ahvali kabul edilebilir, adamlar haklı konumda. Güçleri kabul görmüş, kendi mekanlarında üç çocuktan dayak yemeyiz diye düşünüyorlar. Bu olağan bir sahne lakin bizimkilerin durumu kabul edilebilir değil. Sanki üç Amiral, filoları toplamış Yonko avı müzakeresi yapıyorlar, ben şunu sen şunu alacaksın diyorlar :D

Demek istediğimi anlatamıyorum. :bilmem: Mangakalar bir karakteri ilk gösterdiklerinde yüceltiyor sonrasında itin ... Sokuyor.

Ayrıca mangaya çok ayrıntılı baktım yara görmedim hatta Kaido peşinden gelip "bana katıl" dediği yerde de her hangi bir yerinde yara yoktur.
Yara dövmenin üstüne geliyor, ondan görülmüyor. Jack vurduğunda etrafa saçılan kanlar görülebilir.

Aga hadi Law'ı anlarım, eleman o gücü tatmadı da Kidd ve Luffy'e ne oluyor ? La eleman hayvani derecede güçlü ve bunu birinci elden test etmişsiniz, hayırdır? Bir değil iki Yonko'nun olduğu yere elemanlar "hayır ben öldürçem, hayır ben" tartışması yapıyorlar, neyinize güveniyonuz? Bu özgüven nereden geliyor ya. Oda Bey'in bunları endişeli çizmesi gerekiyor, bu kadar pervasız olmaları rahatsız edici. Law alsın sizi ortaya, "abi şöyle şöyle durum var, hala farkında değilsiniz ama Yonko oluşumun yarısı karşımızda ve sadece biri için bile Denizciler üç Amiral dahil bütün güçlerini ortaya koydu, yarım akıllı olmanız bu durumu anlamaya engel değil" falan desin, durumu izah etsin, plan falan yapın da biz de "tamam bunlar bir ilerleme kat etmişler, durumun ciddiyetinin farkındalar, her zamanki gibi gittim gördüm dövdüm senaryosu izlemeyeceğiz" diyelim.

Bm ve Kaido'nun ahvali kabul edilebilir, adamlar haklı konumda. Güçleri kabul görmüş, kendi mekanlarında üç çocuktan dayak yemeyiz diye düşünüyorlar. Bu olağan bir sahne lakin bizimkilerin durumu kabul edilebilir değil. Sanki üç Amiral, filoları toplamış Yonko avı müzakeresi yapıyorlar, ben şunu sen şunu alacaksın diyorlar :D
Aslında iş yonkoulara gelene kadar her şey normal. Bm tarafı smoothie dışında baya çöp ve canavar korsanları tarafında ise 3 canavar dışında 2 3 flying six var zorlayacak. Bizim taraf ise güçlü adam kayniyor. Luffy,law,kid,zoro,jinbei,sanji,inu,neko,denjiro,ashura,kawa vs. Ama işte sıkıntı 2 tane yonkou olması. Bu adamların karsisinda sayinin önemi yok. Ya patlatmali haki bileceksin ya da üst düzey kilic ustasi olacaksin. O yüzden umarım 2 amiral yollarlarda yonkou indirme işi biraz daha mantıklı olur.

Bakalım Chiffon kurtulacak mı denizcilerden. Kurtarılan hafızasını kaybetmiş Chiffon değil de Lola ise Bege ve bizimkilerin yolu kurtarma operasyonu ile kesişecek demektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık