Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy plan proje adamı değil ki zaten 4 yonkou'yu da indireceğim kafasındaydı he bunu yapabilecek gücü yok ama Law'ın plan proje adamı olup ihtimalleri hesaplayan birisi olarak öyle demesi garip kaçar tabi Luffy'nin pervasızlığı her zaman fazlaydı zaten sadece Yonkoular için geçerli değil ki. MF'deki o haliyle WB'ye meydan okuyan adam Kaido'yu ben indireceğim demesi abes değil yani. Gücü yetmez orası ayrı. Bu arada adın İsmail mi?
Luffy'e birşey demiyorum zaten Kid ve Law'a lafım.Daha düne kadar sadece Kaidodan tırsan adamların 2 yonkouya karşı böyle triplere girmesi komik(Adım İsmail değil )

King'in ödülü o kadar çıkmaz.Canavar korsanlarında 3.adam ile 2.adam arasında ödül farkı çok o yüzden 1 ve 2.adam arasında ödül farkı pek çıkmaz.King ve Queen bariz Zoro ve Sanji referansı.Bu yüzden Sanji ve Zoro'nun ödüllerinin 1 milyar üstü olacak bence.
Yonkou'nun 1. Adamı olmakla 2. Adamı olmak arasında bence fark vardır. Yani Katakuri-Smoothie, Marco-Ace, Beckman-Lucky Roo, bence hem güç anlamında hem de ödül anlamında en az 100 milyon beri oynar.

Yonkou'nun 1. Adamı olmakla 2. Adamı olmak arasında bence fark vardır. Yani Katakuri-Smoothie, Marco-Ace, Beckman-Lucky Roo, bence hem güç anlamında hem de ödül anlamında en az 100 milyon beri oynar.
Canavar korsanlarında bu denge daha farklı olabilir diyorum ben sadece.King ile Queen rekabet içinde gibi duruyor aralarında 150 milyon beli fark olduğunu hiç sanmıyorum.Bu Marco-Jozu,Kata-Smoothie'de falan böyle değil.

Aşura, Jack'e tek mi attı? Hayır, sadece yara verdi. Jack dövüşe devam etti ve o da Aşura'ya yara verdi. Konuşmaları bile hatırlamıyorsun, ama olmamış şeyleri hatırladığın şekilde olmuş gibi söylüyorsun. Bunu yapma, hoş değil.

Kaido'nun 10.000 metreden atlama olayından etkilenen kişi sayısı azdır, zira Enel'in rahibi de aynı yükseklikten düştü ve kendisine hiçbir şey olmadı. Keza seride birçok kişi çok yüksek yerlerden düşüyor ya da kemikleri un gibi oluyor, buna rağmen toplanıyor. Kaido zaten zarar görmeyen bir adam, 10.000 metrelik bir düşüşten etkilenmemesi şaşırtıcı değil. Koca Ana düşse, o da etkilenmezdi. Luffy düşse, ona da bir şey olmazdı. Oden karşısında gördüğün Kaido, bu adamın 20 sene önceki haliydi. Sen şimdi 2 sene önce Luffy, Zoro, Sanji'ye bakıp, bir de şimdiki hallerine bakıp "O ezikler ile bunlar aynı kişiler mi?" diyor musun ya da der misin?
Tek attı demedim, ilk hamlede yarıp geçti dedim. Öyle bir yorumum yok yani. Ayrıca sen mangayı baz almamı söylemiştin mangada Ashura'da çizik bile yok. Animede çizik alıyor.

Benim Kaido'nun yüksekten düşmesiyle alakalı dediğim mesele mangakanın Hawkins, Kid, Apoo karşısına çıkardığı Kaido'nun eşsiz bir varlık gibi gösterilmesiyle. Sonrasında seri içinde gösterilen Kaido'nun o kadar da mükemmel olmadığını göstermesi. Yani önce yüceltip sonra alçaltıyor mangakalar diyorum.

MuzluYulafEzmesi

Luffy , Law ve Kidd'in yersiz öz güveni midemi bulandırmaya başladı doğrusu . Power Up alınca hafızaları falan mı siliniyor anlamadım ki .

Tek attı demedim, ilk hamlede yarıp geçti dedim. Öyle bir yorumum yok yani. Ayrıca sen mangayı baz almamı söylemiştin mangada Ashura'da çizik bile yok. Animede çizik alıyor.

Benim Kaido'nun yüksekten düşmesiyle alakalı dediğim mesele mangakanın Hawkins, Kid, Apoo karşısına çıkardığı Kaido'nun eşsiz bir varlık gibi gösterilmesiyle. Sonrasında seri içinde gösterilen Kaido'nun o kadar da mükemmel olmadığını göstermesi. Yani önce yüceltip sonra alçaltıyor mangakalar diyorum.
Odenin kendisi diyor kimse yenemez diye ne çabuk unuttun oraları :)

Luffy ve Kidd bin kere tek yeseler yine ben tek dalacam diyecek yapıdalar. Ama Law değil. Eğer spoiler doğruysa Oda sırf üçlünün atışmalarını devam ettirmek için yapıyor demektir. Yoksa Law'ın yapacağı bir tavır değil. "Çocuklaşma Luffy mantıklı hareket et" falan der Law. Ama Oda böyle çizmekte ısrar ederse komik değil der geçeriz veya güleriz. Çok da takılmamak gerek.

Luffy , Law ve Kidd'in yersiz öz güveni midemi bulandırmaya başladı doğrusu . Power Up alınca hafızaları falan mı siliniyor anlamadım ki .
Gerçekten öyle. Oda neden böyle gereksiz bir muhabbete girdi anlamak güç. Kime gaz veriyorsun ya da kim/lerin bundan gaza geleceğini düşünüyorsun acaba ? Hani sen malzaymır olabilirsin ama biz alzaymır değiliz. Biliyoruz geçmişte neler yaşandı. Deli mi ne :confused:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık