Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingle kata ne alaka dostlar :) milleti dövüştürmeye ne maraklı olmaya başladı forum

Bu arada benim görüşüm denk güçteler ama king belki yener. Daha gücünü görmedik gözlem hakisi o seviyede mi görmek lazım

Kingle kata ne alaka dostlar :) milleti dövüştürmeye ne maraklı olmaya başladı forum

Bu arada benim görüşüm denk güçteler ama king belki yener. Daha gücünü görmedik gözlem hakisi o seviyede mi görmek lazım
Gözlem hakisinin o seviyede olmasına gerek yok. Zira gözlem hakisi o seviyede olmayan birçok karakter Katakuri'yi yener. Amiraller ve yonkoular en basit örnekler..

Gözlem hakisinin o seviyede olmasına gerek yok. Zira gözlem hakisi o seviyede olmayan birçok karakter Katakuri'yi yener. Amiraller ve yonkoular en basit örnekler..
Amirallerin o gözlem hakisine sahip olduğunu düşünüyorum. (Wb Aokiji ye saldırdığında saldırıyı tahmin edip Logia savunması yapmıştı, aynısını Kata da yaptı). Yonkoularda olup olmadığınıda daha bilmiyoruz. Bm yeterince konsantre olmadı hiç Kaidoyuda hep sarhoş gördük.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık