Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ha yani sırf dövüş keyfi için Jack'ı yenmeyip, günlerce dövüşerek şehrin yıkılmasını istediler, doğru mu anladım?
Eğer Jack'ı indirmek isteseler aralarındaki tartışmayı bırakır ikisi de dalabilirdi. Bunun neticesinde Kaido'nun Zou'ya saldırması da kaçınılmaz olurdu. Şehrin bir önemi yok önemli olan Raizo'nun emanette olması. Kozukilere çok bağlılar, canlarını bile vermeye razılar. Orman onların evleri zaten. Zou ayakta kaldığı sürece sorun yok. Kaldı ki, şehir yıkılsa dahi başka bir bölgede kalabilecekleri yerleri mevcut. Ben en azından bu izlenimi çıkardım.

Eğer Jack'ı indirmek isteseler aralarındaki tartışmayı bırakır ikisi de dalabilirdi. Bunun neticesinde Kaido'nun Zou'ya saldırması da kaçınılmaz olurdu. Şehrin bir önemi yok önemli olan Raizo'nun emanette olması. Kozukilere çok bağlılar, canlarını bile vermeye razılar. Orman onların evleri zaten. Zou ayakta kaldığı sürece sorun yok. Kaldı ki, şehir yıkılsa dahi başka bir bölgede kalabilecekleri yerleri mevcut. Ben en azından bu izlenimi çıkardım.
Yok yani, ben neden Jack'ı kolayca yenebilecek halde olmalarına rağmen yenmediklerini düşünüyorum şu an.

Dokunamaz :D King dediğin adamın Ray gibi bir adam tarafından övülmesi lazım ve ileri seviye haki göstermesi lazım.Kata'ya denk olduğunu göstermesi için bile :D
Öyle bir dünya yok çıkar aklından :) King'in Katakuri'nin antisi olduğu bariz ortada.

Jinbei'nin çay suyuna meyvesinin özelliğini bırakan adam King'in ateşi karşısında marmelata döner marmelatttttt :fool:

Yandı gülüm keten helva :D

- Kanjuro takes Momonosuke and Shinobu. He leave to Onigashima with them. Some men of Kaido call to mainland and give all information to base.
- Orochi is furious, because Denjiro knows his all secrets and plans. He's yelling his ninjas, because how could they didn't know this fact. Kaido is drunk and doesn't care about enemy alliance. Big Mom eating something, and she also doesn't care. Seems both of Emperors was waiting this attack already.
- Denjiro joining his friends again and they talk about past little bit. There are some sad scenes and little flashbacks in here.
- Luffy, Law and Kid dicussing how to attack Onigashima and who will fight with Emperors. All of them want to finish this alone.
- Onigashima side is vigilance. Even Star Members are ready to fight, only Queen is uncomfortable about this situation. Numbers and Apoo also there.
- Commanders of both sides gives order "Everyone get ready!" and war is begins!

Taylandlı bölümü kendi görmemiş, gören bir başkası ile konuşmuş. Bölümün kendi eline geçmesini bekliyormuş. Yazdıklarından bunları çıkarabildim. Spoilerin, spoilerinin, spoilerini verdim yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık