Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biraz fazla olmuş. Lava karşı bile dayanıklı ama kendisini kesecek kılıcı falan eritemeyecek muhtemelen.
Marco nun meyve gibi işlemez onun meyve ya.Dinozor modellerini mangaka ''dragon'' adı altında toplamış.Onları da dragon olan kaido nun altında toplayarak latife yaptı.Dediğin gibi olursa zati saçmalar mangaka.Anladık marco nun ateş yakmıyor bu en azından yakıyor :D Neyse gerçek ortaya çıkar da biraz saçma olacak gibi.

Dinlenerek yapıyor o dediğini. Ona bakarsan Jack beş gün, beş geçe hiç dinlenmeden ikisini tutuyor. Onu nasıl yapalım?
Orada farklı bir mesele var. Minkler hiçbir Kaido Korsanlarını öldürmüyorlar sadece Raizo için ilerleyişlerini durdurma derdindeler. Yoksa Neko ve İnu çoktan biçer geçerdi. Aynı İnu, Ashura ile başa baş kapışıyor. Carrot, Ashura'nın gücüne şaşırıyor ve "İnu-Samayla denk güçteler" diyor. Zou'daki mesele tamamen Canavar Korsanlarını yormak ve geçirmemek üzerineydi. Bak bir tane bile Canavar Korsanı ölmüyor. Jack yanında basit elemanlar getiriyor üstelik. Shishilian, Giovanni, Concelot, Pedro bunları yenip Jack'a hepsi birden dalabilir ama hiçbiri o dertte değil. Ben İnu ve Neko'nun da Jack'dan güçlü olduğunu düşünüyorum.

Shodai ondaysa Zoro garanti onla kapışıp alır kılıcını o zaman :bilmem:
Shodai Kitetsu'nun Gorosei'nin elindeki kılıç olduğu %100'dür. Nidai ve Sandai Kitetsu'nun sap kısmı Gorosei'nin elindekiyle aynı. Ayrıca en güçlü kılıç olduğuna kesin gözüyle bakılan Shodai'nin King gibi basit ellerde olması çok üzücü bir durum olur. Gorosei'nin kapasite buradan daha iyi anlaşılıyor. Zoro'nun elindeki bile bir çok kullanıcısının ölümüne sebep olmuş. Üstelik sınıfı bile olmayan bir meito Sandai. Shodai ise Seijou O Wazamono en üstün 12'lik bir kılıç, yani en lanetli kılıç. Gorosei'nin halen o kılıcı taşıyabildiğini düşünürsek, Gorosei'ler epeyi güçlü kişiler olsa gerek.

Orada farklı bir mesele var. Minkler hiçbir Kaido Korsanlarını öldürmüyorlar sadece Raizo için ilerleyişlerini durdurma derdindeler. Yoksa Neko ve İnu çoktan biçer geçerdi. Aynı İnu, Ashura ile başa baş kapışıyor. Carrot, Ashura'nın gücüne şaşırıyor ve "İnu-Samayla denk güçteler" diyor. Zou'daki mesele tamamen Canavar Korsanlarını yormak ve geçirmemek üzerineydi. Bak bir tane bile Canavar Korsanı ölmüyor. Jack yanında basit elemanlar getiriyor üstelik. Shishilian, Giovanni, Concelot, Pedro bunları yenip Jack'a hepsi birden dalabilir ama hiçbiri o dertte değil. Ben İnu ve Neko'nun da Jack'dan güçlü olduğunu düşünüyorum.
Ha yani sırf dövüş keyfi için Jack'ı yenmeyip, günlerce dövüşerek şehrin yıkılmasını istediler, doğru mu anladım?

Shodai Kitetsu'nun Gorosei'nin elindeki kılıç olduğu %100'dür. Nidai ve Sandai Kitetsu'nun sap kısmı Gorosei'nin elindekiyle aynı. Ayrıca en güçlü kılıç olduğuna kesin gözüyle bakılan Shodai'nin King gibi basit ellerde olması çok üzücü bir durum olur. Gorosei'nin kapasite buradan daha iyi anlaşılıyor. Zoro'nun elindeki bile bir çok kullanıcısının ölümüne sebep olmuş. Üstelik sınıfı bile olmayan bir meito Sandai. Shodai ise Seijou O Wazamono en üstün 12'lik bir kılıç, yani en lanetli kılıç. Gorosei'nin halen o kılıcı taşıyabildiğini düşünürsek, Gorosei'ler epeyi güçlü kişiler olsa gerek.
O teori sadece.Ondada olabilir ama aktif kullanmayan birinde olsa o kılıç bence daha kötü olur.King'de olsa en azından görmüş olurduk sahada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık