Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle bir dünya yok çıkar aklından :) King'in Katakuri'nin antisi olduğu bariz ortada.

Jinbei'nin çay suyuna meyvesinin özelliğini bırakan adam King'in ateşi karşısında marmelata döner marmelatttttt :fool:

Yandı gülüm keten helva :D
King neyin antisi yahu.Adam kendi kolunu ateşleyip fırlatıyor biliyorsun değil mi bunu densetsu san :D Jinbei'nin suyuna meyvesini bırakıyor dediğin sadece mochinin yapışkanlığını bozuyor :D

Eğer patlatmali haki de cikarsa king > kata olacak gibi.
Patlamalı haki çıkarsa anca durumu eşitlemiş olur King bey.

Yok yani, ben neden Jack'ı kolayca yenebilecek halde olmalarına rağmen yenmediklerini düşünüyorum şu an.
Jack'ı kolayca yener demiyorum ama Ashura ile denk güçte olan bu ikilinin günlerce savaşı uzatma sebebi ikna etmeye çalışıyorlardı Raizo'nun orada olmadığına.

Günlerce süren savaşta hadi dinlenerek savaştılar diyelim minkler için. Savaşın sonunda halen Jack'ın yanında Canavar korsanları üyeleri var, hiçbirine bir şey olmamış. Jack çok dayanıklı da yanındakilerde mi dayanıklı? Amaçları Jack ve adamlarını geçirmemekti bunda da başarılı oldular.

Pedro gibi 450 milyon berilik adamla kapışan birinin, Jack'ın yanındaki korsanların hepsini ipe dizmesi gerekirdi. Aynı şekilde Shishilian, Giovanni, Concelot, Wanda gibi Pedro seviye adamların bütün Canavar korsanlarını biçip Jack'ın etrafını sarmaları gerekirdi ama Oda saçmalamış burada. Basit korsanlar bu adamları günlerce oyalamış.

Jack'ın İnu ve Neko'dan güçlü olduğunu da sanmıyorum, olsa olsa denk güçtedirler. Niye yenecek güçteyken yenmediler sorusunun cevabını da muhtemelen Onigashima'da alacağız.?

Bunlar neyine güveniyor da imparatolara tek dalacaklar daha bir süre önce biri tek yedi diğeri ihanete uğrayıp kaido dan dayak yedi öbürü daha dof la bile baş edemiyor neyinize güveniyorsunuz oğlum siz.:hmm:.

- Kanjuro takes Momonosuke and Shinobu. He leave to Onigashima with them. Some men of Kaido call to mainland and give all information to base.
- Orochi is furious, because Denjiro knows his all secrets and plans. He's yelling his ninjas, because how could they didn't know this fact. Kaido is drunk and doesn't care about enemy alliance. Big Mom eating something, and she also doesn't care. Seems both of Emperors was waiting this attack already.
- Denjiro joining his friends again and they talk about past little bit. There are some sad scenes and little flashbacks in here.
- Luffy, Law and Kid dicussing how to attack Onigashima and who will fight with Emperors. All of them want to finish this alone.
- Onigashima side is vigilance. Even Star Members are ready to fight, only Queen is uncomfortable about this situation. Numbers and Apoo also there.
- Commanders of both sides gives order "Everyone get ready!" and war is begins!

Taylandlı bölümü kendi görmemiş, gören bir başkası ile konuşmuş. Bölümün kendi eline geçmesini bekliyormuş. Yazdıklarından bunları çıkarabildim. Spoilerin, spoilerinin, spoilerini verdim yani.
Yav bu nasıl bir mallık seviyesi. Bunlar neyin kafasını yaşıyor Allahım. Oda! Şunları şu triplere sokturma aptal aptal gözünü seveyim :oops:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık