Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hocam bu adada daha doğrusu bu savaşta ne bekliyorsunuz? Sizin tahminleriniz hoşuma gidiyor..
Eyvallah hocam teşekkür ederim. Doğrusunu söylemek gerekirse spoiler/teori beni şaşırttı. Big Mom'un devre dışı kalmasına eyvallah ama Kaido'ya karşı savaşmasına olumlu bakmıyorum çünkü arcın etkileyiciliğine zarar vereceğini düşünüyorum.

Big Mom veya Kaido'nun birbirine karşı komploları ise beklediğim şeyler. "İttifaklar genelde ihanetle sonuçlanır" ve bu imparatorların kişilikleri de malum. : ))

Halbuki son sayıyla niye önde hala diyorlardı. :rolleyes:
Dof olayında mesela Luffy daha ön plana çıkmıştı o anlamda kastettim, bu savaşta da bence Luffy yine bir şekilde daha ön plana çıkacak gibi duruyor. Yani ilk seferde olmasa da sonunda Luffy vs Kaido'ya dönüşebilir olay.
İmkansız. Kid'in ne kadar yırtıcı biri olduğu malum. Law gibi çok düşünerek iş yapacak tipte değil. Direkt ya yonkou ya da komutan a dalacak.
Görücez artık.

Luffy Kid ve Law'ı 1v2 alır mı :D
Kid de gelişmiş olabilir tam seviyesini bilmiyoruz ama Law , Dof karşısındaki Law ise Luffy çok zorlanmaz.

Dof olayında mesela Luffy daha ön plana çıkmıştı o anlamda kastettim, bu savaşta da bence Luffy yine bir şekilde daha ön plana çıkacak gibi duruyor. Yani ilk seferde olmasa da sonunda Luffy vs Kaido'ya dönüşebilir olay.
Luffy varsa hiçbir karakterin kaçarı yok. Yine yıldız olursun. Ama Luffy kadar parlayamazsın. Bu hep böyle oldu. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık