Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hep diyorum Oda Kaido yu indirmek için çok büyük zıçması lazım.Akıl var mantık var.Kaido şimdiki gücüyle bıraktım kendi tayfasını ve ordusunu tek başına alacak güçte.Zaten bizdekilerin çoğu Kaido yu görmesi bile yeter altlarına kaçırmaları için.Big Mom ss kuralı devreye girecek.Eğer sokmazsa Oda çok büyük rezilliğe imza atmış olacak.

Hep diyorum Oda Kaido yu indirmek için çok büyük zıçması lazım.Akıl var mantık var.Kaido şimdiki gücüyle bıraktım kendi tayfasını ve ordusunu tek başına alacak güçte.Zaten bizdekilerin çoğu Kaido yu görmesi bile yeter altlarına kaçırmaları için.Big Mom ss kuralı devreye girecek.Eğer sokmazsa Oda çok büyük rezilliğe imza atmış olacak.
Yenilsinler mecburlarmı yenmeye ? :D Gitsinler teachi shanksı falan dövsünler.En güçlü 2 yonko fazla onlara.

Oda'nın editörleri ile yakın ilişkileri olan biri var toplulukta. Kaido hakkında hayal kırıklığına uğradığını söyledi dünkü sohbette. Önümüzdeki bölümlerde okuyucular da aynı şekilde düşünecek dedi. Kaido da tipik ark kötüleri gibi Luffy ve ekibinin geldiğini bildiği halde kendisine ulaşamayacaklarını düşünüp içmeye devam ediyormuş. Onigaşima labirent gibi bir yapıya sahipmiş ve içinde ölümcül tuzaklar varmış. Bizimkiler bu yüzden planları almak için o kadar uğraşmışlar. Yolu bilmeyenlerin geçmesi mümkün değilmiş ve Kaido da buna güvenmiş. Hikayenin devamı tahmin edersiniz.
Tekleyip hücreye tıktığı çocukların neyini taksın.

O takmasa Orochi takar. Kimse yokken bile deli gibiydi.

Oda'nın editörleri ile yakın ilişkileri olan biri var toplulukta. Kaido hakkında hayal kırıklığına uğradığını söyledi dünkü sohbette. Önümüzdeki bölümlerde okuyucular da aynı şekilde düşünecek dedi. Kaido da tipik ark kötüleri gibi Luffy ve ekibinin geldiğini bildiği halde kendisine ulaşamayacaklarını düşünüp içmeye devam ediyormuş. Onigaşima labirent gibi bir yapıya sahipmiş ve içinde ölümcül tuzaklar varmış. Bizimkiler bu yüzden planları almak için o kadar uğraşmışlar. Yolu bilmeyenlerin geçmesi mümkün değilmiş ve Kaido da buna güvenmiş. Hikayenin devamı tahmin edersiniz.
Herkes kızmış ama ben kızılacak bir şey göremedim. Kaido bizim tayfayı küçümsemesin de ne yapsın? Kaptanına tek attığı tayfa ve yanındaki soytarılar için harekete geçseydi asıl o zaman hayalkırıklığına uğrardım.

Aynı anda 2 yonkou düşmesi ? Bana uyar da olmaz bence Elbaf'ı BM ile bağlar. 4. kitabe orada bence.

Bu arc ideal düzen Kaido Luffy'de ,King Zoro'da, Queen Sanji'de bence. Yardım alacak tek kişi de Lütfü olacak haliyle. Artık güç konusunu geçip sırlara odaklanmak istiyorum.

Şuan Denizciler hareket halinde,Hükumet hareket halinde,Devrimciler hareket halinde,Shanks ve Teach hareket halinde. Son savaş için ortam hazırlanıyor bitiş çizgisi gözüküyor yavaştan ikilinin düşmesi de olası tabi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık