Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben açıkçası Bigmom ile Kaido dövüşünü pek ihtimal görmüyorum.

Ha olursa muhtemelen Bigmom o zekasıyla güçlü olsa bile kaybeden taraf olur.

King in gemiden düşürdüğü, Queen'in zincirleyip paket yaptığı biri

Malum senaryo hoşunuza gitmiyor, biliyorum. Ancak kaç kişi kendinden emin bir şekilde "Oda böyle bir şey yapmaz" diyebiliyor?
Oda wano hikayesinin içine ilk olarak Luffy'ye en güçlü hali ile tek yedirip ardından ona tek atabilecek kadar güçlü 2. bir kişiyi daha getirerek etmişti. Bu saatten sonra kaç kişiyi tam anlamıyla tatmin edebilecek ki. Benim tek istediğim hikayeyi güzel anlatması ve bir iki sır açıklaması onun dışındaki her şey oluruna bırakılacak.

Ben açıkçası Bigmom ile Kaido dövüşünü pek ihtimal görmüyorum.

Ha olursa muhtemelen Bigmom o zekasıyla güçlü olsa bile kaybeden taraf olur.

King in gemiden düşürdüğü, Queen'in zincirleyip paket yaptığı biri
Linlin Kaido'yla bir gece dövüşüp çizik bile almayan birisi.Güç olarak Kaido'dan eksiği yok.King ile Queen'i de meyve kullanmadan yener.

Kaido vs Big Mom olayı tatlı krizi üzerinden olmaz. O kadar beklenti oluşturduktan sonra Oda bile yapamaz bunu.

Kaido'nun labirent olayını bilemedim şimdi. Çok basit kaçıyor. Ayak takımını engellemek için mantıklı bir yöntem ama belli bir seviyenin üstündekiler için çok saçma bir beklenti oluşturur. Gerçi Big Mom'ın buna benzer bir sistemi vardı ama o daha çok düşmanı belirlemek içindi galiba. Kaido'nun labirent olayı olursa biraz beklentim düşer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık