Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim intimal verdiğim o kadar şahane teoriler var ki, hele iki tanesi muhteşem olmuş. Yani o şekilde çıkmazsa üzülürüm, o derece.
Cidden dediğin gibi güzel teoriler ve tahminler varsa bunları başka bir konuda toplu şekilde aktarabilir misin? Wano ve savaş hakkındaki teoriler ile diğer konularda ve en çok da bu konuda oluşan kirlilik o konu başlığı altında tartışılır.

Cidden dediğin gibi güzel teoriler ve tahminler varsa bunları başka bir konuda toplu şekilde aktarabilir misin? Wano ve savaş hakkındaki teoriler ile diğer konularda ve en çok da bu konuda oluşan kirlilik o konu başlığı altında tartışılır.
Burada paylaşmayı düşünmüyorum. Her türlü her yerde konuşuluyor her şey. Çok bir anlamı yok o yüzden.

Benim teorim.

Robin daha önce Orochi ve Kaido nun ordularının sayısı ve gücü hakkında epey istihbarat topladı.40.000 Vs 4.200 gibi uçuk bir rakam söz konusu.Bu sayı çok fazla.Karşı tarafta yonkoular dan en yüksek ödüllü 2 canavar var.Dev yaratıklar ise korkutucu bir güç.

Bir strateji lazım.Bu sayının kesinlikle azalması lazım.Peki nasıl ?

Bizimkiler tüm planı O tama üzerine kurmuşlarsa şaşırmam.O-tama nın kibi dango yeteneğini boşuna göstermedi Oda.Doğru hamlelerle dev yaratıklar düşmanken dost olup sayı dezavantajını avantaja çevireceklerdir.

Tabi en sonda Kaido da bu yetenekten nasibini alacak ve koskoca Yonkou Tama nın oyuncağı olacak.O Tama onu Wanodan kovacak büyük ihtimal.

Tabi en sonda Kaido da bu yetenekten nasibini alacak ve koskoca Yonkou Tama nın oyuncağı olacak.O Tama onu Wanodan kovacak büyük ihtimal.
Yonkouya bunun yapmak kolay mı? Buna gelene kadar Law, Kaido ile Mom'ın ruhunu değiştirsin. Sonra kimin eline verirsen ver şamarlar. :D

Tabi benim dediğim şeyin de kolay olmadığını biliyorum. Sadece karşılıktı.

Luffy ve Kaido'nun teke tek dövüştüğü teoriyi sevdim ben. Luffy bu sefer zarar verebildiği için epey hırpalıyor Kaido'yu. Ana ise bu denklemde dövüşe hiç karışmıyor Kaido istediği için. Kaido düştükten sonra olanlar da var, ama konusu burası değil.
Böyle bir şeyi sevmekte ne bileyim :artiz:

Son düzenleme:

Yonkouya bunun yapmak kolay mı? Buna gelene kadar Law, Kaido ile Mom'ın ruhunu değiştirsin. Sonra kimin eline verirsen ver şamarlar. :D

Tabi benim dediğim şeyin de kolay olmadığını biliyorum. Sadece karşılıktı.
Luffy nin Kaido nun ağzını yüzünü kırmasından sonra Kaido ya ne olacağı sorunsalı olduğu için en son dedim.:artiz:

İkinci teorim Big Mom üzerine .:a:

Tüm kek adasında ne oldu? Big Mom bizim Sanji nin babasına pusu kurdu ittifak olalım bahanesiyle.Düğün günü hepsini öldürme planı yaptı.Luffy gil olmasa plan işleyecekti.Big Mom ın ittifaktan anladığı bu.
Kısaca Big Mom avlanırken av oluyordu az kalsın gizli suikastle.

Gelelim bu güne ...ilk başta Kaido bizzat Big mom ile sabaha kadar savaştıktan sonra ittifak kurdu.Kaido kimseyle ittifak kurmaz bence.
Aynı Big Mom ın düğün günü Germa ya yaptığını Kaido bizzat Big Mom a yapacak.Luffy bu planı bozarak Big Mom olayını tatlıya bağlayarak düşmanı teke düşürebilir kanımca.

Ayrıca Big Mom ın biriyle ittifak anlayışı kızlarından birini evlendirmesi olarak gördük hep.Bu durumda Big Mom ın büyük kızı Smothy nin Canavar korsanlarına hatta Kaido ya gelin gitme ihtimali bile var.:hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık