Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big Mom u indirdiği teori aşırı derece saçmalık olmuş.Tam tersine benim teoriye göre birşeyler olacak Big Mom Kaido yu zayıflatacak.Borcun var lafının ne olduğunu göreceğiz.Big Mom gücüyle Kaido yu güçlendirmiş zamanında.Kaido zayıfladıktan sonra bizim 3 lü ne varsa dalacaklar ilk etapta sonrasında bir güzel gene dayaklarını yiyecekler.Kid veya Law veya ikisi ciddi ölümcül yara alacak.Bunu gören Lufy tüm siniriyle eski anıları aklında canlandırıp ölümüne tek başına saldıracak Kaido ya.Kaido indikten sonra Big Mom dahil herkes güzel yemek şöleni düzenleyecek.Big Mom özlediği eski anıları canlanacak ve Lufy ve tayfasıyla yakınlaşacak ve dost olacak.Hafızasını kaybettiğinde yemek paylaşma olayını zaten önden çıtlatmıştı Oda.Denizciler sonrasında Wano ya gelip Kaido nun düşmüş bedenini alıp Wano yu artık resmi olarak tanımış olacaklar.Wano halkına Vegapunk bünyesinde yardınmcı olacaklar.Gülme sorununu bu sayede çözecekler ve kirlenmiş topraklar su lar düzelecek.Aklımdan geçen senaryonun ana noktaları bunlar.

Manganın kahramanı dıragon boldaki üstadı gibi genki dama yapmayı da öğrendiğine göre epey ilerleme kaydetmiş demektir böylece G4 te süre sıkıntısı yaşamaz diye tahmin ediyorum. G4 malumdur ki Lufiyi oldukça üst seviyelere taşımış fakat süre sıkıntısından dolayı (dövse dahi) amiralleri tutamayacağı tahmin ediliyordu, yonkoya karşı ise yetersiz kalacağı hele ki Kaido karşısında kendisine hiçbir fayda sağlamayacağını bir çok kimse çok iyi bilmekteydi. Süre sıkıntısının ortadan kalkmasıyla beraber Lufi amiral dengidir bana göre. Bu ark Morya arkı ile benzerliklerin fazlalığından hareketle derim ki kabus lufi nasıl gölgelerle yepyeni bir form olmuşsa bu ark da etraftan topladığı hakiyle (genki dama) yeni form açmasını bekliyorum aksi halde kaido ya karşı yüz tane lufi koysan fayda etmez zarar almadığı için. Ayrıca bu çevreden haki çekerek yeni forma geçme tam lufiye göre mihovkun da lufi hakkında beyan ettiği güç ve lider haki bu durumu daha elverişli daha kolay hale getirir gibi, zaten tekniği de çabucak kapmıştı kereta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık