Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu ana kadar hikaye'den anladığım Oden'in yenilişi ile Kaido değil de Orochi bağlantılı.
Bakalım nasıl yenilecek bu karekter baştan sona harika bir Fb olmaya aday sadece sonu kaldı.

Bm de Roger de Wb de kısacası bütün Yonko, Kaido gibi bir adaya çöreklenip iş yapıyor. Adaya çöreklenmek ne zamandan beri absürt oldu korsan dünyasında? Ha adasından ayrılmıyor desen, kaç kere Onigaşima'da gözüktü bu adam? Her Allah'ın günü başka alemde. Çoluk çocuk bahsine gireceksek, Wb bile ister istemez çoluğun çocuğun hakkında girmiştir, emin ol. Sen davaya bak davaya, dünyanın gördüğü en büyük savaş için hazırlık yapıyor senelerdir, elbet iki mazlumun ahını alacak. Kaldı ki Wano meselesinde asıl suçlunun Kaido olduğu meçhul, herkes kendi cezasını çekiyor.
Beyazbıyık hep gemideydi. Bir ada üzerinde gördük mü? Roger da hep gemideydi. Bir ada üzerinde gördük mü? Sabit yerde ikamet eden iki İmparator var. Birinin olduğu yer 60 senedir kendi yaşadığı ada, diğeri de korsan adası zaten. Ayrıca ben Roger ve Beyazbıyık melektir demiyorum, fakat Kaido'dan daha karakterli insanlar oldukları aşikar. Korsan dediğin bir yere saldırır, yağmalar ve gider. Asalak gibi bir adaya çöküp halkın kanını içmez. Bu onu korsan değil, işgalci yapar. Adam resmen insanların özgürlüklerini ellerinden almış, köle olarak çalıştırıyor. Neyse ki eline verip gönderecekler yakında.

Beyazbıyık hep gemideydi. Bir ada üzerinde gördük mü? Roger da hep gemideydi. Bir ada üzerinde gördük mü? Sabit yerde ikamet eden iki İmparator var. Birinin olduğu yer zaten 60 senedir kendi yaşadığı ada, diğeri de korsan adası zaten. Ayrıca ben Roger ve Beyazbıyık melektir demiyorum zaten, fakat Kaido'dan daha karakterli insanlar oldukları aşikar. Korsan dediğin bir yere saldırır, yağmalar ve gider. Asalak gibi bir adaya çöküp halkın kanını içmez. Bu onu korsan değil, işgalci yapar. Adam resmen insanların özgürlüklerini ellerinden almış, köle olarak çalıştırıyor. Neyse ki eline verip gönderecekler yakında.
Herkes hayalinin peşinde koşuyor. Bu adam silah ve smile'ı güç için istiyor ve gayesi büyük savaş. Gerisi teferruat, gözünü karartmış...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık