Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her şey iyi güzel de Roger'ın bir tık da olsa, burun farkı da olsa WB'den önde olabileceğini tamamen inkar edenler bana çok garip geliyor. Adam Korsanlar Kralı la. Tabi az da olsa herkesten bir şekilde önde olabilir. Oda öyle çizebilir, çok korkmayın bu olasılıktan.
Abi gerçekten değilse çok saçma olur. Serinin dengesi bozulur bildiğin
Ben hala luffye birinin “ amiraller ve yonkoularla aynı anda dövüşmeyi mi hedefliyorsun” dediği yerdeyim

Her şey iyi güzel de Roger'ın bir tık da olsa, burun farkı da olsa WB'den önde olabileceğini tamamen inkar edenler bana çok garip geliyor. Adam Korsanlar Kralı la. Tabi az da olsa herkesten bir şekilde önde olabilir. Oda öyle çizebilir, çok korkmayın bu olasılıktan.
Daha önce öyleydi de Wb bu seriyi şaha kaldıran adam.
Çok sevildi o yüzden o farkı Wb tarafında görürsen şaşırma.

Roger in wb den güçlü olmasını beklemek kadar normal bir şey yok ben wb yi çok severim ama mantıklı olan bu serinin zirvesi bu adam

Birde şu dövüşte tabi olacak mı bilmiyorum lütfen roger falan hastalanmasın artık ya ağız tadıyla bir şey okuyalım gına geldi artık bir şeylerin yarım kalmasından

WB neyin farkını atacak Allah aşkına? Yazdığın mantıklı geliyor mu? Seriyi başlatan, her arc adını duyduğumuz adamdan nasıl güçlü çıkacak?
Tamam da seri içinde bir karekter çıktı dengeleri değiştirdi işte.
Her seride olabilecek bir şey bu tutan şey üzerine yoğunlasiyorlar.
2y önce anlatılan ile Marineford'dan sonra anlatılan farklı.
Bunu olağan dışı bir şey gibi görmek mantıksız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık