Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda değişikliğe gitmiş olabilir. Sırf güncel için Shanks ve Buggy'nin flashbacklerini patlattı.
Bakalım göreceğiz. Ben şu an için mangaya bağlı söylüyorum bunları değişirse onu o zaman konuşuruz.

Şu an etkilediğini sanmıyorum. Belki dövüş günlerce sürse etkiler. Tayfanın dağıldığı, Crocus'un hastalığı kontrol altına almadığı dönemde de durumu ağırlaşmış olması muhtemel.
Böyle birşey varsa her zaman için geçerlidir.Grand Line fethederken sıkıntı yoksa öncesinde niye olsun.Mangada bu dediğin varsa çerçeveletirsin @Alpamis'in önüne koyarsın herşey netleşir. :)

Lakin ben şu an hatırlayamadım açıp bakmak lazım.
@Alpamis

Manga bölümünü bulamadım yoldayım şimdilik Wikiadaki kısmı atıyorum:
In the New World, at someplace in the sea, the Edd War is about to begin, Buggy freaks out at the potential conflict between the infamous pirates, and asks Crocus if Roger is well enough to fight. Crocus 'assures' him that Roger is perfectly okay.

Bakalım göreceğiz. Ben şu an için mangaya bağlı söylüyorum bunları değişirse onu o zaman konuşuruz.

@Alpamis

In the New World, at someplace in the sea, the Edd War is about to begin, Buggy freaks out at the potential conflict between the infamous pirates, and asks Crocus if Roger is well enough to fight. Crocus 'assures' him that Roger is perfectly okay.
Çok ciddiye almışsın durumu ama o sıra iyi olması öncesinde iyi olmasını gerektirmiyor. Hastalıkların da nöbet nöbet dönemleri olabiliyor sonuçta.

Her şey iyi güzel de Roger'ın bir tık da olsa, burun farkı da olsa WB'den önde olabileceğini tamamen inkar edenler bana çok garip geliyor. Adam Korsanlar Kralı la. Tabi az da olsa herkesten bir şekilde önde olabilir. Oda öyle çizebilir, çok korkmayın bu olasılıktan.

@Alpamis

Strong World Episode 0 özel manga sayısında bu sahne.

Her şey iyi güzel de Roger'ın bir tık da olsa, burun farkı da olsa WB'den önde olabileceğini tamamen inkar edenler bana çok garip geliyor. Adam Korsanlar Kralı la. Tabi az da olsa herkesten bir şekilde önde olabilir. Oda öyle çizebilir, çok korkmayın bu olasılıktan.
Bence tam zıttı Roger cephesinde de var ama :gamyon: Denk cizilmesinden o kadar korkuluyor ki

Bence tam zıttı Roger cephesinde de var ama :gamyon: Denk cizilmesinden o kadar korkuluyor ki
Shounen bir seri bu. Seriyi üstüne yaptığın ve büyük şeyler başarttığın adamı 0.1 ile bile olsa önde çizmelisin. Nereye gitsek Roger bir şeyler yapmış. Neyse çok uzatmıyorum.

Bunca anlatılana ve çizilene göre, ne olursa olsun gram önde olamayacağını savunanlar garip geliyor. Birisi oturup evcilik oynarken diğeri dünya tarihini çözmekle ve denizleri feth etmekle meşgul. Güçleri denk olsa bile azıcık önde olmalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık