Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Niye oyajiden Usoppmus gibi bahsediyorsunuz ya :bilmem:

WB de güçlüdür Roger kadar. Yenilse de Aokiji Akainu gibi olur.

Eğer Roger hasta haliyle Wb ile denk çizilmişse bilemiyorum yani,az bile olsa bir farkın olduğu kabul edilmeli.

Pies:Hastalığın ne olduğuda önemli tabii.

Bence yok. Çünkü Crocus tayfada. Roger bu adamı son kez Büyük Hat'a girerken yanına alıyor. Yani çoktan Gökada'yı geçmişler.
Kim dedi hatırlamıyorum ama Roger, Rafteli bulduktan sonra herşeye başından başladı gibi birşey söylüyor. Yani dediğin doğru ama orayı geçmiş ya da önceden oraya girmeyip sonradan Rafteli bulduktan sonra gitmiş olma ihtimlalleri var.

Eğer Roger hasta haliyle Wb ile denk çizilmişse bilemiyorum yani,az bile olsa bir farkın olduğu kabul edilmeli.

Pies:Hastalığın ne olduğuda önemli tabii.
Roger o hastalıkla KK olabildiği için ve şu ana kadar gördüğümüz en tatlı unvan bu olduğu için her ne kadar Garp ve Wb ile denk olsa da biraz ayırmak lazım kendisini. Mangaka daha güçsüz göstermez. Tabi serinin zirve isimlerini ele ayağa düşürmemek için, hastalığı ne olursa olsun Roger'ı dövüşürken çok etkileyen bir mevzu çıkacağını sanmıyorum.

Size soru: Sizce Roger'ın hastalığı onu etkiliyor muydu? Zira Edd savaşında Crocus etkilemediğini turp gibi olduğunu söylemişti.

Forumda bir kaç gündür özelikle Smoker'dan gelen bilgilerden sonra Roger'ın üstün olmayacağını anlayanlar böylece bir altyapı oluşturup bahane zemini hazırlıyor sanki o_O

Üye silindi 1004

Size soru: Sizce Roger'ın hastalığı onu etkiliyor muydu? Zira Edd savaşında Crocus etkilemediğini turp gibi olduğunu söylemişti.

Forumda bir kaç gündür özelikle Smoker'dan gelen bilgilerden sonra Roger'ın üstün olmayacağını anlayanlar böylece bir altyapı oluşturup bahane zemini hazırlıyor sanki o_O
Oda değişikliğe gitmiş olabilir. Sırf güncel için Shanks ve Buggy'nin flashbacklerini patlattı.

Şu an etkilediğini sanmıyorum. Belki dövüş günlerce sürse etkiler. Tayfanın dağıldığı, Crocus'un hastalığı kontrol altına almadığı dönemde de durumu ağırlaşmış olması muhtemel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık