Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer spoiler doğruysa güç dengeleri netleşmiş olur.

Xebec > Wb diyor spoilerda.Roger ile beyazsakal arasında çok seviye farkı olmadığına göre Roger ile Xebec ya eşittiler yada Xebec Roger'dan bile güçlü bir adamdı.Roger ile böyle bir kıyaslama içindeyse birebirde Garp'tan zaten güçlü yada eşittir.

Bu niye Garp ile beraber bu adama karşı mücadele verdiklerini açıklar.
Xebec'e ikisinin de tek başına gücü yetmemiş olabilir.Adam çok güçlüyse eğer.
Roger ve Garp Xebec - Wb ikilisinden olsa olsa az bir miktar daha güçlüdür ikiye iki olduklarında.

Eee geriye 2 azman daha kalıyor.Nasıl yeniyorlar o zaman bütün tayfayı ?

Bu 2 vs 4 diye birşeyin olmadığını kanıtlar.Spoilerda gelecek bilgilere göre.
2 vs 1 akla çok daha uygun.

Halı saha maçı sonrası soyunma odası çıkışında maçın kritiğini yapan dayılar gibi iki tarafın da savaştan sonra olayı yorumlaması çok hoşuma gitti. Merakla bekliyoruz efenim
Osman senle Jhon Wick(2014 yılında) izlemeye giderken konuşuyorduk Wb-Roger nasıl olmuştur diye aradan 5 yıl geçmiş ama gösterilecek sahne silahlarını tokuşturmaları o kadar.
Bu vs yi tam göremeden toprak olacaz herhalde :at:

Garp'ın halini gördük her yerinden kan akıyordu. WB, Xebec dışında karşıdakilerin gücü önemli değil. Big Mom ve Kaido için özellikle şimdi ile kıyaslanmayacak güçte idiler deniyor. Yanı WB ve Xebec dışındaki üyeler kolayca saf dışı kalmış. Olay 2 vs 2 ye döndü sonrasında bence. Bu olay sonrası Garp Kahraman olarak anılıyor. Roger da ise WB de görmediğimiz Great Pirate ifadesi yer alıyor.

WB Roger'a unstoppable diyor bu demektir ki nasıl savaştığını görmüş. Hal böyleyken Kaptanlarinin 2 vs 1 de nasıl dayak yediğini izlemek WB'ye uygun dusmeyecegine göre geriye başka bir seçenek kalmıyor gibi.
Kaido ve Big Mom’un şu an ki gibi olamaları fark etmez. Tek mi yediler yani? Shiki, John ve bir adam daha var ün salmış hepsi teke mi gitti? En kilit nokta Wb var bir de. Adam tek başına hadi geçtim yanında Big Mom ve Kaido ile Garp’ı indirememiş mi? 2vs1 daha mantıklı bence.

Kaido ve Big Mom’un şu an ki gibi olamaları fark etmez. Tek mi yediler yani? Shiki, John ve bir adam daha var ün salmış hepsi teke mi gitti? En kilit nokta Wb var bir de. Adam tek başına hadi geçtim yanında Big Mom ve Kaido ile Garp’ı indirememiş mi? 2vs1 daha mantıklı bence.
Nasıl farketmez la? Açıkça o sıra Yonkou gücünde değildiler denmiş. Şimdi ile mukayese bile edilmeyecek güçte idiler deniyor. Elbette teke gitmis olma ihtimalleri var. Shiki ve diğer bahsettiğin isimler ise o zamanki Kaido ve Big Mom'dan daha güçsüzdürler. Haliyle onların da teke gitmis olma ihtimali var. Ama 4 vs2 de onların görseli olmadığı için onlar ile geri kalan Denizcilerin de uğraşmış olma ihtimali olduğunu düşünüyorum.

Nasıl farketmez la? Açıkça o sıra Yonkou gücünde değildiler denmiş. Şimdi ile mukayese bile edilmeyecek güçte idiler deniyor. Elbette teke gitmis olma ihtimalleri var. Shiki ve diğer bahsettiğin isimler ise o zamanki Kaido ve Big Mom'dan daha güçsüzdürler. Haliyle onların da teke gitmis olma ihtimali var. Ama 4 vs2 de onların görseli olmadığı için onlar ile geri kalan Denizcilerin de uğraşmış olma ihtimali olduğunu düşünüyorum.
Bana hala çok absürt geliyor. Yonko etmeseler bile teke gidecek kadar güçsüz olduklarını sanmıyorum.

Beyler bu iş bence Luffy ve kollezyum savaşıkları mantığıyla gidecek. Garp'ın yanındaki adamlar birşeyler yapmıştır. Luffy ve Law vs Doflamingo. Arada başka adamları da devirmişler. Ama Garp'ın yanında kendi adamları da bunlardan birilerini indirmiştir. Benim tahminim Roger Xebec'e bitirici darbeyi vurmuştur. Aynı Luffy'nin bitirici darbeyi vurması gibi. Ama Garp da Law gibi ezik kalmamıştır diye düşünüyorum .

Osman senle Jhon Wick(2014 yılında) izlemeye giderken konuşuyorduk Wb-Roger nasıl olmuştur diye aradan 5 yıl geçmiş ama gösterilecek sahne silahlarını tokuşturmaları o kadar.
Bu vs yi tam göremeden toprak olacaz herhalde :at:
Filmdeki Mustang hala daha rüyalarıma girer, yok böyle bir seksilik. Abi az çok böyle olacağı belliydi. Ticari kaygıları olan bir adam bu onun yoksa derginin vardır zaten. Serinin zirve isimlerinin dövüşlerini Luffy vs Kata gibi gösterirse o saatten sonra okuyucu hiçbir yonkoya adam akıllı yükselemez. Luffy'nin dövüşleri seri sonlarına kadar yavan kalır falan. OP bitmeye yakın ya da bittikten sonra filmini yaparlar bu tarz önemli olayların Oda onaylı bir şekilde. Doya doya izleriz biz de. Daha çok var tabi.

Bigmomın velet hali şehir yıkıyor kafasına bilmem kaç milyon ödül konuluyor. Sonra kocaman kadın oluyor o canavar haliyle, yanında pro ve zeus varken. Üzerinden bir kaç yıl geçince de roger bu kadından dövüşmeden kaçıyor :D 4vs2 imkansız. Ki bu tayfa üyeleri sürekli birbiri ile kavga edermiş. Laf kavgası da değil fiziksel kavga. Yani bunlar WB ile de kavga etmişler te o zamandan. WB ne yapıyordu tek mi atıyordu bunlara?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık