Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haklısında en azından 3-5 sayfa çizsin onada şükür diyecem.Wb’nin göğsünün yarılmasını , Roger’ın deprem saldırılarını rahat karşılayabilmesini birde Torikoda bambinanın kızma sahnesi vardı herkes anlık ölüm hissine kapılmıştı , öyle bir sahneyi vs ortasına atsa(herkesin korku dolu bakışlarını yansıtabilse) benim için 10 yıl yeter.
O kadarı vardır ya bu fırsatı tepmez.

WB'nin yarası burada açılacak başka olası bir yer yok gibi de önemli olan Roger'da da olacak mı sorusu.

Bu arada o şerefsizin noyu bize de ver.:D
İkil tekrardan karşılaşacak. Beyazbıyık'ın flashback sahnesinde Shanks ve Buggy daha büyük görünüyor çünkü. Ayrıca o dövüş gemide oluyordu.

Roger ve WB denk savaşsın Roger azıcık farklı önde gösterilsin. Serinin mantığı ve önceki söylenenlerin tutarlı olması için olması gereken budur.

Xebec muhabbeti ise 2v1 olma ihtimali var ama Roger'ın en büyük rakibi deniyorsa bu adamın 1v1 de olmuş olabilir.

O çok başka bir şey olur. İyice karışır ortalık. :D
Roger ve WB hep eşit gittilerse, o zamanlar Xebec>WB olduğuna göre, Xebec>Roger demektir aynı zamanda. O yüzden 2vs1 mantıklı oluyor.
Spoiler doğru çıkarsa ben de böyle olduğunu düşünüyorum.Xebec Roger ve Garpla aynı anda dövüşmüş.

Aksi taktirde Garp hiç kimseyle kıyas edilemeyecek kadar güçlü anlamı çıkar. Garpın en az diğer üçünü tutması gerekir ki Roger ölümüne kendini yırta yırta dövüşerek Xebec'i yensin. Ki şu haliyle Xebec>Roger gibi gözüküyor. Ayrıca Rocks 4 kişiden ibaret değil bunu da unutmayalım

Spoiler doğru çıkarsa ben de böyle olduğunu düşünüyorum.Xebec Roger ve Garpla aynı anda dövüşmüş.

Aksi taktirde Garp hiç kimseyle kıyas edilemeyecek kadar güçlü anlamı çıkar. Garpın en az diğer üçünü tutması gerekir ki Roger ölümüne kendini yırta yırta dövüşerek Xebec'i yensin. Ki şu haliyle Xebec>Roger gibi gözüküyor. Ayrıca Rocks 4 kişiden ibaret değil bunu da unutmayalım
Veya Big Mom ve Kaido düşündüğümüzden de zayıftı o zamanlar. WB'de de meyve yoktur falan. :bilmem:

Canım ciğerim Yuko-san sonunda bana dönüş yaptı.

Hemen hemen benzer şeyleri söyedi. Konuşmalar konusunda net bir bilgisi yok. Dövüş, Kaido vs. Koca Ana gibi başa baş gidiyormuş. Rayleigh vs. Oden, Shanks vs. Teach, Gaban vs. Marco gibi dövüşler panel panel gösteriliyor. Detay yok, tek sahne. Wano kısımları varmış. Orochi yönetimi gösteriliyor. Fabrikalar falan kurulmaya başlanmış. Denizciler de varmış, ama buna da belirsiz dedi. Büyük ihtimal yoktur.

Hemen hemen benzer şeyleri söyedi. Konuşmalar konusunda net bir bilgisi yok. Dövüş, Kaido vs. Koca Ana gibi başa baş gidiyormuş. Rayleigh vs. Oden, Shanks vs. Teach, Gaban vs. Marco gibi dövüşler panel panel gösteriliyor. Detay yok, tek sahne. Wano kısımları varmış. Orochi yönetimi gösteriliyor. Fabrikalar falan kurulmaya başlanmış. Denizciler de varmış, ama buna da belirsiz dedi. Büyük ihtimal yoktur.
Vay vay vay. Ray vs Oden beklendikti iyi güzel. Gaban, Marco’yu dövmüştür umarım :D

Rayleigh vs Oden. :respect:
Sonunda Gaban'ı da ayırdı. Demek ki Gaban'ın yaşı genç diğerlerine göre. Marco'yla kapıştığına göre.

Garp xebec ile dövüşmeye tek gidiyor orada roger ile karşılaşıyor ve birlikte indiriyorlar hani daha önce bir anlaşma yok asıl mesele bence garp ve roger ne oldu da ittifak yaptılar bu xebec'e karşı ve ben hiç sanmıyorum ki 2vs1 olacağını yani animenin en zirve 2 karakteri 1 karaktere karşı vs'ye çıkacaklarını ve o karakterin roger'ı görmedik ama garp'ı kan revan için de bırakacagını sanmıyorum. Spoiler dogruysa Roger wb'nin gücünü ve kaido ile bm'nin de gücünü de gördüğünü anlayabilir o zaman 2 vs 4 oldu ama asıl vs'ler roger garp vs xebec ile wb arasın da geçti o yüzden big mom garp'ı tanıyor lanet garp'ın torunu felan diyor belli bir kuyruk acısı var :D asıl mesele roger ile wb eşit dövüşüyorsa bu xebec nasıl bir güç acaba ki wb'den daha güçlü o zaman roger garp wb xebec bunlar eşit güçte bir birlerin'den 1 tık güç farkı vardır onda da xebec paket olmuş. gözüm de güç sıkalası olarak xebec > garp = roger > wb ama 1 tık yani .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık