Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilmiyorum da hep böyle boş yapıyordu bu. Eskiden ufak detaylar içeren kısa spoilerlar gelirdi, ne bölümün tadı kaçardı ne de böyle aşırı etkileşim tüccarlığı.
Zamanında manga okuyanlardan spoiler yediğim için mangaları okumaya başladım. Şimdi ise bu itlerin yaydığı leak'lar yüzünden spoiler yemeye başlıyorum. Gram zevk alamıyorum bunlar yüzünden. Gidip ben de linç edeyim.

Eskiden ufak bir çizim falan yaparlardı yanlış hatırlamıyorsam, şimdi tüwidderdan hazır gif spamlıyor şerro.
Evet çok tatlı oluyordu onlar. Sadece bir sahnenin çizimi.

Zamanında manga okuyanlardan spoiler yediğim için mangaları okumaya başladım. Şimdi ise bu itlerin yaydığı leak'lar yüzünden spoiler yemeye başlıyorum. Gram zevk alamıyorum bunlar yüzünden. Gidip ben de linç edeyim.
ooh yarasın. Bir kişiyi daha doldurduk redongillere karşı. Git kus kinini acıma. :a:

Bir de gereksiz hype yapıp algı yaratıyorlar özellikle berbat op animesi için.

Bilmiyorum da hep böyle boş yapıyordu bu. Eskiden ufak detaylar içeren kısa spoilerlar gelirdi, ne bölümün tadı kaçardı ne de böyle aşırı etkileşim tüccarlığı.
op animesini hypelamak ivme kazandırıyor ama he. toei eskiden stajer çalıştırıyordu şimdi farklı profesyoneller gelip yapıyor işleri. kesin vergi kaçırıyor şerefsizler slfjsşgk uzaktan çalışıyorlar falan. o ışıklı neonlu dönemler kötüydü, hala etkisi var ama kaidou dövüşünü piç etmişti. 9 kın ışın kılıcı ile dövüştü ya

op animesini hypelamak ivme kazandırıyor ama he. toei eskiden stajer çalıştırıyordu şimdi farklı profesyoneller gelip yapıyor işleri. kesin vergi kaçırıyor şerefsizler slfjsşgk uzaktan çalışıyorlar falan. o ışıklı neonlu dönemler kötüydü, hala etkisi var ama kaidou dövüşünü piç etmişti. 9 kın ışın kılıcı ile dövüştü ya
Profesyonel dediğin adam King'in saldırısına arapça noodle severim yazıyor akjshjfaslfgkfg
Ya son dönem animeleri zaten çok ışıklı patlamalı salak salak animasyonlarla dolu. Toei de o yola girdi, jöle gibi anime yapıyorlar. Bu bir de fillerlar ile birleşince hiç çekilmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık