Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Tiksav Lee lan o mavi tık ne allah seni kahretmesin ya
@Tiksav Lee neden mavi tik'e para verdin dostum ? Cidden akıl hastası bir platforma neden para verdin ki :gamyon:
CS esporu izlerken Sashi isimli danimarkalı bir esporcuya hile kullandığını düşündüğüm için fena kaydım hesabımı kapattı Twitter. Yeni hesap açtığımda da sürekli bot muamelesi gördüm ne twit atabiliyordum ne de beğeni mi algılıyordu arada şüphelenip hesabıma doğrulama istiyordu. Bende bundan kurtulmak için 1 aylık premium aldım. Sonra düzeldi sorun. Devam ettireceğim bir olay değil

CS esporu izlerken Sashi isimli danimarkalı bir esporcuya hile kullandığını düşündüğüm için fena kaydım hesabımı kapattı Twitter. Yeni hesap açtığımda da sürekli bot muamelesi gördüm ne twit atabiliyordum ne de beğeni mi algılıyordu arada şüphelenip hesabıma doğrulama istiyordu. Bende bundan kurtulmak için 1 aylık premium aldım. Sonra düzeldi sorun. Devam ettireceğim bir olay değil
bence sokak hayvanları severleri kışkırtarak güzel etkileşim ve para kasabilirsin yatırım tavsiyesi değildir (enesi de al yanına kapışın iyi polis kötü polis)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık