Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olay Kocaeli'de olmuş.
mescid varsa neden bi de özel işler için ayrılmış darkroom yok. ihtiyaç kardeşim, istikhak olarak da kondom, halat, kırbaç ne bileyim ne lazımsa artık sağlanabilir yani. tabi iş güvenliğine dikkat etmek kaydıyla. emekçiler molalarında ne yapacağına kendisi karar verebilirler bence

mescid varsa neden bi de özel işler için ayrılmış darkroom yok. ihtiyaç kardeşim, istikhak olarak da kondom, halat, kırbaç ne bileyim ne lazımsa artık sağlanabilir yani. tabi iş güvenliğine dikkat etmek kaydıyla. emekçiler molalarında ne yapacağına kendisi karar verebilirler bence
Böyle bir haberin bu kadar gündem olmasının sebebi grup seks yapmaları mı yoksa fabrikada cinsel ilişkiye girmeleri mi bilemedim.

Mesela alâkasız bir örnek ama Norveç'te hükümet tarafından vatandaşlara sex toy dağıtılıyordu diye bişi görmüştüm, senin dediklerinde olabilir ayrıca.

Böyle bir haberin bu kadar gündem olmasının sebebi grup seks yapmaları mı yoksa fabrikada cinsel ilişkiye girmeleri mi bilemedim.

Mesela alâkasız bir örnek ama Norveç'te hükümet tarafından vatandaşlara sex toy dağıtılıyordu diye bişi görmüştüm, senin dediklerinde olabilir ayrıca.
örnek uygulama mı bilmiyorum ama hapishanelerde de eşlere özel oda ayarlıyorlarmış. adamlar meclisten kondom bütçesi bile çıkartmış..... bu arada sağlık ocaklarından hala dağıtıyorlarsa alabilirsiniz, beleş kondom veriyolar bildiğim. kullandıktan sonra bana gelmeyin lastik yanığı oluştu diye

örnek uygulama mı bilmiyorum ama hapishanelerde de eşlere özel oda ayarlıyorlarmış. adamlar meclisten kondom bütçesi bile çıkartmış..... bu arada sağlık ocaklarından hala dağıtıyorlarsa alabilirsiniz, beleş kondom veriyolar bildiğim. kullandıktan sonra bana gelmeyin lastik yanığı oluştu diye
Verdiğin hapishane örneğini bilmiyordum, varsa böyle bir şey bayağı iyi bir uygulama gibi duruyor bence.

Lastik yanığı oluşursa sana gelicem, kaçamazsın !?!?!?!?!?!?!?!?!

Gündem olan bir şey değil, ama haber sitelerinin seveceği bir haber. Çünkü işin içinde uygunsuz bir mekanda seks ve genellikle tabu olarak görülen grup seks var. İkisi de olunca, haber siteleri için iyi bir 'tık' kaynağı.
Herkes bu tarz haberlere ilgi gösterir, kimi gülmek için bakar kimi cinsel tatmin kimi dünya nereye diye falan, ama herkesin ilgisini çeker.
Ben de gülüp habere bakmıştım mesela. :D

Katılıyorum. Cinsel ihtiyaçların sağlanması için gerekli ortam temin edilirse böyle skandallar yaşanmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık