Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şuan kaç kazanıyorsun sorması ayıp? Merak ettim. 60 fena değil bence. 45 civarı alan tanıdığım var bekar ve gayet rahat yaşıyor. Evli ve çocuklu değilsen 45k şuan yeter de artar. Ki bahsettiğim adam çok sigara içen birisi.
cok değişken ama arkadaşından fazla . yetiyor yetmesine ama çok kazanıyorum denecek rakamlar değil istanbul’da.

Şuan kaç kazanıyorsun sorması ayıp? Merak ettim. 60 fena değil bence. 45 civarı alan tanıdığım var bekar ve gayet rahat yaşıyor. Evli ve çocuklu değilsen 45k şuan yeter de artar. Ki bahsettiğim adam çok sigara içen birisi.
İyi bir ilçede orta halli bir ev 20k, kalanla anca geçinilir. Ben kötü bir ilçe ve orta halli bir evde kalıyorum rahat geçiriyorum. Kişiye kalmış biraz.

cok değişken ama arkadaşından fazla . yetiyor yetmesine ama çok kazanıyorum denecek rakamlar değil istanbul’da.
Alkol kullanıyor musun? Alkol çok pahalı onunla da alakalı olabilir. Bahsettiğim arkadaş alkol kullanmıyor. Neyse dediğin gibi İstanbul pahalı şehir. Yine de sen de iyi kazanıyormuşsun :S

E kardeşim giderin de az nere gidiyo o kadar para la xd
tek başına yaşıyorsun diyelim
45 k aldın

istanbul’da en kötü ev 15 k kira .
fatura verdin mutfak alışverişi yaptın netflix cart curt harcaman 25 lere dayanır . arkadasınla ya da yalnız dışarda yediğin yemekleri falan kat rahat 33 k lara gelir. kaldı 12 k onu da biriktirsen zaten kim bilir kaç yılda araba alırsın . ev almaya zaten girmiyorum :)

ayrıca ben dışarda kahveye para vermiyorumcular için listeye her ay çıkan ekstraları sokmadım. ayakkabıdır üst bastır monttur bottur telefondur vs. alkol ve sigaraya da hiç girmedim.

60 alınca da biraz daha iyi giyinirsin sadece :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık