Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Koronavirüs Konusu

F.t nin taburcu olduğu açıklanmış. İşte zengin ve popüler olunca bu kadar çabuk tanı konulup, hemen iyileşiyorsun... Kim bilir kaç kişi geç tanı konduğu yüzüne hayatını kaybetti. O 33 yaşındaki hastalıktan ölen kadın geceleri ciğerini bırakırken belki geç tanı konup geç tedaviye başlandığı için hayatını kaybetti... Kızı da millete bela okuyordu. Elindeki imkanları görmeden insanlar sinirle bela okuyordu... Yazık... İnsan üzülüyor adaletsizliklere...

O çöplük haber kanalları/gezetelerde söylenenler doğru muymuş yani?
Skandal!
Akp köpeği!
Bu dediğin doğru olamaz, haber kanallarına inanmamızı sağlayacak yalanlar söylemeye utanmıyor musun sen? :of:

Yanlış anlayacağını sanmıyorum ama ne olur ne olmaz diye açıklayayım; ironi yapıyorum, sana hakaret ettiğim falan yok.:sapkali:
:D:D:D İroni olduğunu anlamamızı sağlayacak kadar sert konuşmuşsun zaten sorun yok
İzmir sokaklarıda genel olarak boş alsancakta bile çok kalabalık görmedim normalde heryerden insan fışkırır
Virüs olmasa her deliğe girilecek zaman aslında ama canım kıymetli :D

@Eric Cartman @Teach boş verin güzel insanlar kim olursa olsun iyileşsin yalansa da iyiki hiç hasta olmamış deriz genel bir gerginlik var üzerimizde ben de kendimi kaç gündür gergin hissediyorum niye olduğunu çözemedim yeniden OP izlemeye başladım stres atayım diye :D Biz kendimize ailemize dikkat edelim zengine ayrıcalık olsa da olmasa da kendimizi riske atmayalım :oleyo:

İzmir izban bomboş bugün inandım milletin önlem aldığına :D
İzmir nakliyeciler sitesi ile ilgili haberi izledim. Tabii herkes işinde gücünde ama aşırı kalabalık ve hiç dezenfekte yapılmıyormuş.

İlçe sağlık merkezleri eve uzman gönderip test yaptırabiliyormuş. Onları arayacağım bize evde test yapacaklar.

Dün bu uzman doktorlardan bir tanesi ilr konuştum. Eğer semptomları göstermiyorsanız bu testler çok doğru sonuç vermez dedi. Bakan demişti ya bu test kitleri ile yapılanlar pozitif çıkıp daha sonra negatif çıkıyor onun sebebi buymuş.

İyileşme mi bilmiyorum bende. Test negatif çıkmış ama ciğerlerinde hala virüs belirtisi var demişler hastaneden. 4 gün içinde sonucu öğreneceğiz inşallah.

Annemle ablamda şuanlık böyle bir durum söz konusu değil. Ablama hava ve serum veriliyormuş sürekli. Babama iki tane ilaç verilirken anneme 5-6 ilaç veriliyormuş.
Geçmiş olsun inşallah daha güzel haberleri alırız.

@Eric Cartman @Teach boş verin güzel insanlar kim olursa olsun iyileşsin yalansa da iyiki hiç hasta olmamış deriz genel bir gerginlik var üzerimizde ben de kendimi kaç gündür gergin hissediyorum niye olduğunu çözemedim yeniden OP izlemeye başladım stres atayım diye :D Biz kendimize ailemize dikkat edelim zengine ayrıcalık olsa da olmasa da kendimizi riske atmayalım :oleyo:

İzmir nakliyeciler sitesi ile ilgili haberi izledim. Tabii herkes işinde gücünde ama aşırı kalabalık ve hiç dezenfekte yapılmıyormuş.

Geçmiş olsun inşallah daha güzel haberleri alırız.
Doğrudur benim dayımda bi corona çıkardılar borsa dibi gördü hiç inanmıyorum bu virüse diyodu :D Anlamayan adam anlamıyor zorlamaya gerek yok

Burada dönen terim muhabbetini gördüm. Arkadaşlar dün bu testleri yapan bir uzman doktorla görüştüm.

Söylediğine göre bu testlerin hiç birisi kesin güvenli değil. Testlerin doğru sonuç verme olayı düşükmüş ileri evrede tomografi sonuçlarıyla ulaşılan sonuçlar bile %80 kadar bir doğruluk varmış. Hastanelerde asıl doğru sonuç veren testler 2-6 gün arası sürüyormuş.

Eğer bu testlere göre yapılırsa yanlış sonuç çıkmış olabilir. Burada sıkıntı kimse de olmayabilir testlerden kaynaklı olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık