Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Koronavirüs Konusu

Babama tekrar test yapmışlar. Bu sefer testi negatif çıkmış. Ama ciğerlerinde hala virüs belirtisi olduğu için 4 gün daha hastanede tutacaklarmış. Sonrasında durum düzelirse hastaneden çıkışını vereceklermiş.

Babama tekrar test yapmışlar. Bu sefer testi negatif çıkmış. Ama ciğerlerinde hala virüs belirtisi olduğu için 4 gün daha hastanede tutacaklarmış. Sonrasında durum düzelirse hastaneden çıkışını vereceklermiş.
Annen ve ablan? Babaannene test yapılacak mı?
Testin negatif çıkması iyileşme anlamına mı geliyor. Hadi hayırlısı.

Geçmiş olsun sende durum ne dostum?
Annen ve ablan? Babaannene test yapılacak mı?
Testin negatif çıkması iyileşme anlamına mı geliyor. Hadi hayırlısı.
İlçe sağlık merkezleri eve uzman gönderip test yaptırabiliyormuş. Onları arayacağım bize evde test yapacaklar.

Dün bu uzman doktorlardan bir tanesi ilr konuştum. Eğer semptomları göstermiyorsanız bu testler çok doğru sonuç vermez dedi. Bakan demişti ya bu test kitleri ile yapılanlar pozitif çıkıp daha sonra negatif çıkıyor onun sebebi buymuş.

İyileşme mi bilmiyorum bende. Test negatif çıkmış ama ciğerlerinde hala virüs belirtisi var demişler hastaneden. 4 gün içinde sonucu öğreneceğiz inşallah.

Annemle ablamda şuanlık böyle bir durum söz konusu değil. Ablama hava ve serum veriliyormuş sürekli. Babama iki tane ilaç verilirken anneme 5-6 ilaç veriliyormuş.

İzmir izban bomboş bugün inandım milletin önlem aldığına :D
O çöplük haber kanalları/gezetelerde söylenenler doğru muymuş yani?
Skandal!
Akp köpeği!
Bu dediğin doğru olamaz, haber kanallarına inanmamızı sağlayacak yalanlar söylemeye utanmıyor musun sen? :of:

Yanlış anlayacağını sanmıyorum ama ne olur ne olmaz diye açıklayayım; ironi yapıyorum, sana hakaret ettiğim falan yok.:sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık