Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Gelmiş Geçmiş En Güçlü Savaş Lordu

En Güçlü Shichibukai?

• Kullanılan toplam oy
    314
Neden hacito ? DEIKU dediğimiz şey güç açısından neden herhangi bir şey ifade etmiyor ve etmesin ? Zoro Yarın DEIKU olduğunda sadece ünvan, güç olarak bir şey ifade etmiyor mu diyeceğiz ?
Misal forumda klasik amiral, yonkou seviyesi gibi tabirler var. Atıyorum Kizaru için amiral seviyesi diyoruz, adam amiral ne de olsa. :/ Fakat Mihawk için ne demeliyiz? Amiral mi yonkou mu başka bir şey mi? Zaten tam olarak ne olduğu belli olmadığı için o kadar tartışma dönüyor ya. Sen mesela net yonkou diyorsun. Bunu unvanından dolayı mı yoksa Zoro'nun hedefi ve Shanks'la olan ilişkisinden dolayı mı diyorsun? Unvandan dolayı diyorsan yanlış olur diyorum ben.

Wb ve Kaido'nun unvanından farklı Mihawk'ın unvanı. Onlarınki genele hitap ederken Mihawk'ın unvanı bir gruba hitap ediyor sadece. Shichileri ilgilendirmez derken de bunu kastettim aslında. Adamlarda kılıç ustası yok ki Mihawk ondan kesin üstündür diyelim. Mihawk en güçlü shichi diyoruz çünkü mangakanın Mihawk'a önem verdiği ortada. Unvanından dolayı öyle bir düşüncem yok yani.

Crackerın ödülünü gücü olarak kabul edersek şöyledir sıralama bence.
Mihawk(1milyar200)
Ayıboğan(980 milyon)
Dofly(820 milyon)
BB(Tek meyveli hali) (700 milyon)
Kuma(650 milyon)
Hancock(600 milyon)
Law(500 milyon)
Jimbei(470 milyon)
Croco(430 milyon)
Moriah(300 milyon)
Buggy(100 milyon)dir sıralama.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık