Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Garp, Roger'ı Ölümün Kıyısına Getirdi Mi ?

Garp'ı görüp görmediği meçhul. Tayfaya ne zaman katıldıkları da :D
Shiki saldırırken tayfadalar.Yani korsan kral olmaya yakın bir dönemde tayfadaydı bu adamlar.Daha geçmişteyse de herşeyi biliyordur zaten.Garpı görmemesine imkan yok.Garp son 2 ay kovaladı diyorsan öyle olur ki mümkün değil bence Smoker gibi kafayı takıp peşini bırakmamıştır.

Buggy diyorsun Shanks diyorsun hiç güleceğim yoktu gece gece iyi geldi:hhh::hhh:
Bir tuttuğumdan değil. :D İkisi de miçoydu diğeri niye aynı şekilde yükselemesin.Aynı şartlar altındaydılar ama Buggy hiç güçlenmediği yolu seçti bence.

Buggy'nin potansiyeli olmak zorunda KK tayfasından çıkan bir miçonun yonkou diğerinin bu kadar çöp olması saçma.

Shiki saldırırken tayfadalar.Yani korsan kral olmaya yakın bir dönemde tayfadaydı bu adamlar.Daha geçmişteyse de herşeyi biliyordur zaten.Garpı görmemesine imkan yok.Garp son 2 ay kovaladı diyorsan öyle olur ki mümkün değil bence Smoker gibi kafayı takıp peşini bırakmamıştır.
Garp son 2 ay kovaladı demedim ki ben. Kovalıyor olması yakaladığı anlamına gelmiyor diyorum. Smoker kovalıyor da nereye görecek Luffy'i şimdi? Shanks'ı "torunumun aklını çelen adam" diye anımsıyor. Roger'ın tayfasından bebe falan diye değil. Gayet de görmemiş olabilirler.

Garp son 2 ay kovaladı demedim ki ben. Kovalıyor olması yakaladığı anlamına gelmiyor diyorum. Smoker kovalıyor da nereye görecek Luffy'i şimdi? Shanks'ı "torunumun aklını çelen adam" diye anımsıyor. Roger'ın tayfasından bebe falan diye değil. Gayet de görmemiş olabilirler.
Garp elbette Buggy ve Shanks gibi miçolarla ilgilenmemiştir onları görmemiştir bile ama bu miço olan bu ikisinin Garp'ın yaptıklarını görmediği anlamına gelmez bence.Ne yaptığını nasıl dövüştüklerini uzaktan izlemişlerdir.Garp sadece Roger'a odaklandı muhtemelen gerisini gözü görmedi.Ki zaten o dönem bir miçoya dönüp tekrar bakmaz bile.Yıllar sonra yonko olunca hayal meyal hatırlıyordur o tayfada olduğunu.Yada biliyor diyelim aklını çelen adam diye yine bahsedebilir buna engel bir durum yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık