Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
Dediğin gibi popülerleştikçe klasik dizi mantığında ilerlemeye başladı, sevilen karakterler oldukları için Jon Snow ve Daenerys üstüne oynuyorlar tamamen. Kitaptaki kadar ayrıntılı yansıtılamamış olsa da dizinin en güzel zamanları 5 Kralın Savaşı dönemiydi bence.
Benim favori karakterim Arya idi. Kitapta onun gelişimi falan dizidekinden biraz farklıymış. Onları gösterselerdi daha memnun olurdum açıkçası.

Altıncı kitabın kesin bittiğini,yedinci kitabında yarısına yakınını yazdığını düşünüyorum ben.Sırf dizi merak edilsin izlensin diye dizinin bitmesini bekliyor.Kitapta Jon snowun dirileceği bile kesin değilken dizide bildiğin Aragorn muamelesi görüyor :D
kitapların başında asla ölmeyecek 5 karakter vardı george kendi demiş, dany, jon, tyrion diğer ikisini hatırlamadım şimdi

kitapların başında asla ölmeyecek 5 karakter vardı george kendi demiş, dany, jon, tyrion diğer ikisini hatırlamadım şimdi
Bran ve Arya idi galiba. Bran'e eminim.
Ben Jon'un hayaletin bedeninde kalmasını isterdim. Warglar ölmeden hemen önce hayvanlarının bedenlerine geçebiliyordu. Hatta Jon'un ölmeden önceki son sözü de Hayalet'ti.

Çok güzel bir dizi bence , mümkün oldukça detayları takip etmeye çalışıyorum ama dizisi olduğu için kitabına hala bakmamayı tercih ediyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık