Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
Tyrion şu an vasıfsız vasıfsız geziyor ortalıkta.Dizide ise ölse 4 5 tane olarak diriltirler.Her eve bir tyrion :D
Dizide bu sezon ne kadar zeki olduğunu gösterdi, özellikle duvarın diğer tarafına gidip ölüleri getirin olayı süperdi :hhh:

Cidden dünyanın en büyük dizisini çekiyorlar ama bula bula böyle bir senaryo yapıyorlar. En büyük zeka Tyrion, zaten yardım etmeyeceği belli olan biri için adamları duvarın arkasına gönderiyor :artiz:

1.sezon efsaneydi ama :sapkali:

Dizide bu sezon ne kadar zeki olduğunu gösterdi, özellikle duvarın diğer tarafına gidip ölüleri getirin olayı süperdi :hhh:

Cidden dünyanın en büyük dizisini çekiyorlar ama bula bula böyle bir senaryo yapıyorlar. En büyük zeka Tyrion, zaten yardım etmeyeceği belli olan biri için adamları duvarın arkasına gönderiyor :artiz:

1.sezon efsaneydi ama :sapkali:
Holywood demek bu demek işte.Bol bol tanınan karakterleri yerleştir,iki seviştir iki dövüştür parayı cukkala.

Ben sana kitabın o zamanki taslak halinden çok daha farklı olduğunu anlatmaya çalışıyorum.Muhtemelen taslakları oluşturmaya başladığı zaman daha kısa ve bu kadar geniş olmayan bir evrende geçecekti.Planlar değişmiş olabilir.Ben de geleceğini düşünüyorum geri ama kesin değil bu hiç bir şekilde.
Bence sırf şu AA muhabbetinden dolayı diriltir. AA Jon olmasa bile jon mu ulan dememiz için. Zaten bende aynı şekilde değişmiş olabilir ama bu adamlara uzun kurgu yazmış demekki kafada diyorum. gelir diyorum ama kesin değil tabiiki. Kitap çıkmadan bilemeyiz.

Bence sırf şu AA muhabbetinden dolayı diriltir. AA Jon olmasa bile jon mu ulan dememiz için. Zaten bende aynı şekilde değişmiş olabilir ama bu adamlara uzun kurgu yazmış demekki kafada diyorum. gelir diyorum ama kesin değil tabiiki. Kitap çıkmadan bilemeyiz.
Euron un girişi ile kitap tahmin edilemez bir noktaya zıpladı bence.Adam tamamen manyak ve yapabileceklerinin sınırı yok.Bundan önce kılız düğün veya renly suikasti gibi uç şeyler hariç yine de tahmin edilebilir bir seri varken şimdi Jon dirilmese bile şaşırmam ben şahsen.

Euron un girişi ile kitap tahmin edilemez bir noktaya zıpladı bence.Adam tamamen manyak ve yapabileceklerinin sınırı yok.Bundan önce kılız düğün veya renly suikasti gibi uç şeyler hariç yine de tahmin edilebilir bir seri varken şimdi Jon dirilmese bile şaşırmam ben şahsen.
Euronda tam hayvan. GoT'un Kaidosu herif resmen :D . Zaten her yerde ters köşe yapsa seri saçmalardı. Mesela ilk kitabı Eddard ağırlıklı yazdı, sürekli Ned'i okuyunca bu herif ölmeyecek demekki ana karakter dedik birden öldürdü. Sonra herkez renly'i destekliyor demekki kral o olacak dedik çat diye onu da öldürdü. Robb dışarıdan karı alıp bir de Karstarkları kaybedince otoritesini kaybetmeye başlamıştı, onun ölmesini bekliyordum zaten.

Birde dizide hiç gösterilmeyen velet var güneyde karaya çıktı altın mürettebatla Targeryan sancağı açtı. Dorne'lu kızı alıp tahta yürüyebilir, gerçi daha ali üstat Marwin falanda var.

GRRM dizinin bitmesini bekliyor ki hem kitapları hem diziyi satabilsin. Dizi ne yapılsa izlenicek zaten bu saatten sonra. Ee kitapta farklı olacağına göre kitabın kitlesi hatta belki dizinin kitlesi bile kitaplar çıkınca kitapları okuyacak. Eğer kitapla dizi aynı devam etseydi kitaplar daha az satılabilirdi.

Euronda tam hayvan. GoT'un Kaidosu herif resmen :D . Zaten her yerde ters köşe yapsa seri saçmalardı. Mesela ilk kitabı Eddard ağırlıklı yazdı, sürekli Ned'i okuyunca bu herif ölmeyecek demekki ana karakter dedik birden öldürdü. Sonra herkez renly'i destekliyor demekki kral o olacak dedik çat diye onu da öldürdü. Robb dışarıdan karı alıp bir de Karstarkları kaybedince otoritesini kaybetmeye başlamıştı, onun ölmesini bekliyordum zaten.

Birde dizide hiç gösterilmeyen velet var güneyde karaya çıktı altın mürettebatla Targeryan sancağı açtı. Dorne'lu kızı alıp tahta yürüyebilir, gerçi daha ali üstat Marwin falanda var.

GRRM dizinin bitmesini bekliyor ki hem kitapları hem diziyi satabilsin. Dizi ne yapılsa izlenicek zaten bu saatten sonra. Ee kitapta farklı olacağına göre kitabın kitlesi hatta belki dizinin kitlesi bile kitaplar çıkınca kitapları okuyacak. Eğer kitapla dizi aynı devam etseydi kitaplar daha az satılabilirdi.
Yayın politikaları başından beri öyleydi zaten.

Euron hakkaten manyak bir adam.Aeron buharsaçlı 6. kitaptan yayınlanan povunda euronun demirtahta oturduğunu görüyor mesela görüsünde.Bir farkı var ama Euron insan değil de krakene benziyor :D İlk çıktığında ben sevmemiştim euronu ama biraz üzerine düşüp detay arayınca hakkaten manyağın dik alası çıktı adam.Yeni kitapta iki karakterden şov bekliyorum.İlki Euron Greyjoy ikincisi Stannis Baratheon.Gerçi bir de Aegon mevzusu vardı.Üzerine onlarca yıl plan program yapılmış birisini direk harcar mı bilmiyorum valla.Dediğin gibi Arienne martell ile evlenecek muhtemelen.Bir tarafta Dorne-Targaryen diğer tarafta muhtemelen Baratheon-Stark ittifakları göreceğiz.Vadi olaylardan çok uzak kaldı.Altıncı kitapta Roycelar falan da işin içine gireceklerdir keza dornedan Dayneler de.

Sihirbazı çok merak ediyorum, herşeyi biliyor gibi. Onun kadar bilgili bir okuyucu vardır heralde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık