Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
Varys de işin içine karışınca Blackfyre olma olasılığı bana da mantıklı geliyor açıkçası. Ayrıca neden sadece oğlu kurtarılmış olsun? Kızının da kafatası parçalandı oğluyla beraber. Rhaegar'ın Lyanna'dan olan çocuğundan başka çocuğunu takmadığı belli bence. 3 tane Kingsguard koymuş başına. (Dizide olduğunu biliyorum bu olayın, kitapta da olma ihtimaline karşı söylüyorum)
Dizide 2 tane guard vardı kitapda 3.Birde Hightower-Dayne üçüncü kimdi unuttum.Yani en sağlamlarını bırakmıştı.
;) O tazının gördüklerini Bran montajlıyor desem, ne dersin bana ;)

O amele sümüğünden çok büyük işler çıkacak, güven bana. Ta ilk bölümden onun alt yapısı hazırlanmaya başlandı, tüm seriyi ona bağlasalar şaşmam.
LA yapacak da kitapda yapacak bence.Dizide arada kaynattırıp öldürebilirler bile.1 sezon boyunca yaptığı tek hareket Sansa ya tecavüz edildiğin gece çok güzeldin dedi :hhh:
Lan bir dk yoksa Sansa bir daha evlencek de onu mu dedi bu :hmm:
Birde dediğin gibi çıkarsa Light of God Bran çıkıyo :oleyo2:

Dizide 2 tane guard vardı kitapda 3.Birde Hightower-Dayne üçüncü kimdi unuttum.Yani en sağlamlarını bırakmıştı.

LA yapacak da kitapda yapacak bence.Dizide arada kaynattırıp öldürebilirler bile.1 sezon boyunca yaptığı tek hareket Sansa ya tecavüz edildiğin gece çok güzeldin dedi :hhh:
Lan bir dk yoksa Sansa bir daha evlencek de onu mu dedi bu :hmm:
Birde dediğin gibi çıkarsa Light of God Bran çıkıyo :oleyo2:
Her türlü Jon'u Aegon ve kızından daha çok önemsediği belli bence. O yüzden o bebenin Blackfyre çıkma olasılığı baba mantıklı geldi.

Her türlü Jon'u Aegon ve kızından daha çok önemsediği belli bence. O yüzden o bebenin Blackfyre çıkma olasılığı baba mantıklı geldi.
Dizi de yok işte o bebe .Blackfyre bencede ki Altın mürettabatın desteklemesinden belli.Dizi de Varys varken Altın mürettebatın Cercei yi desteklemesi de ayrı bir saçmalık aradan onu da söyliyim.Şimdi Cercei de mi BlackFyre :oleyo2:

@Kaidou

Şu kızıl rahiplerin görülerini ışığın tanrısı değilde Bran gösteriyor diye bir şey var.Onu mu diyorsun ? Eğer oysa bana da ilk mantıklı geldi ama Jon ve Beric'in ölümden gelmesi nasıl oluyor ? Bu dediğime bir açıklama varsa mantıklı aslında.

Dizi de yok işte o bebe .Blackfyre bencede ki Altın mürettabatın desteklemesinden belli.Dizi de Varys varken Altın mürettebatın Cercei yi desteklemesi de ayrı bir saçmalık aradan onu da söyliyim.Şimdi Cercei de mi BlackFyre :oleyo2:
Ben kitaptan bahsediyordum, dizide göstermeyecekleri belli zaten.

@Kaidou

Şu kızıl rahiplerin görülerini ışığın tanrısı değilde Bran gösteriyor diye bir şey var.Onu mu diyorsun ? Eğer oysa bana da ilk mantıklı geldi ama Jon ve Beric'in ölümden gelmesi nasıl oluyor ? Bu dediğime bir açıklama varsa mantıklı aslında.
Bu ışığın tanrısı insan kurban istiyodu.Bran olamaz dicem de yazarken aklıma geldi.Beyaz Limandan bir yaşlı emice anlatmıştı Davosa.Eskiden insan kurban ediyoduk ağaçlara diye.Emin de olamadım.

Bu ışığın tanrısı insan kurban istiyodu.Bran olamaz dicem de yazarken aklıma geldi.Beyaz Limandan bir yaşlı emice anlatmıştı Davosa.Eskiden insan kurban ediyoduk ağaçlara diye.Emin de olamadım.
Valla dediğim gibi Jon ve Beric'in ölümden dönmesine bir açıklama varsa benim aklıma yatmıştı aslında.Ama ona nasıl bir açıklama getirirler bilmiyorum.

İnsan kurban olayının farklı bir açıklaması vardır, Bran'ın işine yarayacak bir şey büyük ihtimal Ak Gezenlere karşı kullanılacak bir element bu kurban olayı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık