Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
Kitaplarıda bitirdiysen vikiden bakabilirsin çok ilginç detaylar var.
Kitapları bitireli 2 yıl oldu sanırım, o yüzden birkaç şeyi unuttum. Vikiden okumak mantıklı ama bir okumaya başlarsam bütün Vikiyi okumadan bırakmam herhalde.
Blackfyre hanesiyle ilgili bir şey vardı öğrenmek istediğim, ona girdim,bütün Blackfyre'ı okuyup çıktım zamanında. :( Yarın tekrar bir uğrayayım oralara, ilginç ve bilinmeyen çok şey kalıyor böyle. Senaristleri de suçlayamam bu konuda.

Kitapları bitireli 2 yıl oldu sanırım, o yüzden birkaç şeyi unuttum. Vikiden okumak mantıklı ama bir okumaya başlarsam bütün Vikiyi okumadan bırakmam herhalde.
Blackfyre hanesiyle ilgili bir şey vardı öğrenmek istediğim, ona girdim,bütün Blackfyre'ı okuyup çıktım zamanında. :( Yarın tekrar bir uğrayayım oralara, ilginç ve bilinmeyen çok şey kalıyor böyle. Senaristleri de suçlayamam bu konuda.
Bende 2 yıl kadar önce bitirmiştim kitapları,hemen sonrası vikiyi sömürdüm ama bir çok şeyi unuttmuşum kış rüzgarları çıkmadan önce vikiyi tekrar okumayı düşünüyorum.
bende zamanında lekesizlerle başlamıştım okumaya dothrakilerle 300 sıpartalı tarzı bir muharabeleri vardı hala aklımdan çıkmaz.

Bende 2 yıl kadar önce bitirmiştim kitapları,hemen sonrası vikiyi sömürdüm ama bir çok şeyi unuttmuşum kış rüzgarları çıkmadan önce vikiyi tekrar okumayı düşünüyorum.
bende zamanında lekesizlerle başlamıştım okumaya dothrakilerle 300 sıpartalı tarzı bir muharabeleri vardı hala aklımdan çıkmaz.
O da güzelmiş. Burdan birisi (sanırım çerlo idi) Blackfyre ile ilgili bir şey yazınca merak etmiştim. Aegon (şu son kitapta çıkan velet) için Blackfyre deniyor, o yüzden sarmıştım olaya. Senin daldığın konu da güzelmiş, okurum.

Arka planda kalan tonla olay varmış he. Forumlara bakmak lazım iyice.

Dotrakiler 500 lekesizi geçemiyolar onu diyon sanırım.500 lekesiz 10 bin atlıyı tutuyo.En sonda bütün dotrakiler saçlarını kesip önlerine atıyodu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık