Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
O adam efsane ya got evreninde ki bilinen en iyi kılıç ustası olduğu tahmin ediliyor şimdiye kadar.
Bilinen en iyisi Aemon Targeryan yani Ejderha şövalyesi benim bildiğim.ama Deamon kesinlikle ya denkdir yada ikidedir.Birde Kankuzgun'u savaşta öldürüyo bunu.Üçgözlü kargamız her yerden çıkıyo mübarek.

Bilinen en iyisi Aemon Targeryan yani Ejderha şövalyesi benim bildiğim.ama Deamon kesinlikle ya denkdir yada ikidedir.Birde Kankuzgun'u savaşta öldürüyo bunu.Üçgözlü kargamız her yerden çıkıyo mübarek.
Yabancı forumlarda millet hep Deamon falan diyor neyse onu bunu geçte benim favorim Cregan. Zaten Aemon diyor dövüştüğüm en yetenekli kişiydi diye. Adam bir günde yargı dağıtıyor hainlere spin off dizilerde şu adama yer verilsin genişçe bir.

Begenmedim cok tahmin edilebilir oldu dizi. Eskiden olurmu böyle iş diyoduk azımız acık kalıyodu bazı bölümlerde şimdi ise her şey cok net belli ve tahmin edilebilir.
Eski sezonların ekmegini yiyor dizi.

Cercei ve Tyrion gibi sağlam oyuncuların diyalog kurmasını özlemişim.Tabi kardeşlerin bir arada olmasını da.
Taht oyunu deyince akla gelen ilk isim Lord Baelish'in yalvar yakar ölmesi sinir bozucu.
Dany ve Jon'un seks sahnesinde oyuncular odun kalacağından olsa gerek girişi atlamışlar :artiz:
Ak Ejder normal ejderlerden kat kat güçlü duruyor.
Duvarı bu kadar rahat delmesini hiç beklemiyordum.
Night King bu kadar güçlü olduğuna göre epik güçleriyle birlikte Azor Ahai'nin gelmesi olası.
Yine tahmin edilebilir bir bölümdü. :/
Kaç yıl bekle şimdi...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık