Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
Mademki geleceği görüyordu yığsaydı yanına mızrakları
Vurduğu ejderha havada çırpınıp ölürken keyifle cigarasını yakıp seyredeceğine seri seri diğerlerine fırlatsaydı]
.
Geleceği görmüyor olsa orada kös kös beklemez Jon'u ve diğerlerini öldürürdü. O mesafeden Ejderha öldüre kişi onları çok kolay yenerdi.
Senin dediğine gelecek olursak; yapmadı değil, Drogon'a da attı mızrağı sıyırdı gitti. Öncelik olarak neden yerdeki Drogon'a atmadı dersen haklısın orası saçmalık olmuş. Bir sürü saçma şey oluyorken böyle şeyleri görmezden geliyoruz maalesef.

Ejdere binmelerini normal karşılıyorum. Çünkü Ejderhalarin Dansi adli kitapta taht kavgasi yaşanırken boşta ki ejderlere binici bulmak için Targeryan piclerini kullandılar. Cobanindan Kasabina kadar herkes binebildi ejderhaya hemde kullanici olarak bunların binmesini yadirgamamak lazım.
Dediğini ilk kez duyuyorum.Benim bildiğim tek örnek Aegon the conqurer.Kardeşlerinin ejderlerine yanaşamıyordu bile.Tabi o ejderler weteros tarihinin en büyük ve güçlüleri.Uysal bir ejderde belki olr.Gerçi ejder uysal olrumu ondan da emin değilim :D
NK nin haberi var ve bilerek bekledi den başka şey söylenmez.Adam suyu dondururdu gider öldürürdü hepsini.Ama en gereksiz sahne amca nın gelişi.Ata 2 kişi bine bilirlerdi.Ama gitti öldü :D Azor ahai de bence olmaz.İsa figürü gibi bir şey o.
Hacı Benjen ölü zaten.Ormanın çocukları kurtardı onu.Aynı ölü ordusu gibi oda ölü.Ormanın çocukları mefta oldu adamında amacı kalmadı.En yararlı işi yaptı gitti yeğenini kurtardı daha napsın.Şerefli bir ölümde kazandı üstüne.

Dediğini ilk kez duyuyorum.Benim bildiğim tek örnek Aegon the conqurer.Kardeşlerinin ejderlerine yanaşamıyordu bile.Tabi o ejderler weteros tarihinin en büyük ve güçlüleri.Uysal bir ejderde belki olr.Gerçi ejder uysal olrumu ondan da emin değilim :D

Hacı Benjen ölü zaten.Ormanın çocukları kurtardı onu.Aynı ölü ordusu gibi oda ölü.Ormanın çocukları mefta oldu adamında amacı kalmadı.En yararlı işi yaptı gitti yeğenini kurtardı daha napsın.Şerefli bir ölümde kazandı üstüne.
Benjen tam ölü değilde yarı akgezendi sanırım. Orman çocukları Bran ile konuşurken geçmişti bir cümle. Akgezene dönüşürken orman çocuklari kurtardığı için yarı akgezen o diyorlardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık