Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
Maester Aemon'nunda dediği gibi.
Jon yine aynı Jon öyleyse. Farklı biri lafını birçok yerde görünce bende Jon farklı birisi olarak dirildi sandım. Sağ olasın bu sahneyi önemsememiştim:D @MRTFR Yani bu durumda oğlan çocuğu olan yumuşak Jon öldü ve şimdi gerçek, sert bir hükmeden olarak geri döndü:D

Beric Dondarrion, Catelyn Stark'ı dirilttiğinde, kadın epey değişik bir kişilikle kendini göstermişti Lady Stoneheart olarak. Jon için de aynısı geçerli olabilir.
ama onun durumu biraz farklı. kadın ölürken çok büyük travma geçirmişti. en son kalan çocuğunu da orada kaybetmişti. zaten ölmeden önce de kafası gitmişti. yüzünü tırnaklarıyla parçalamıştı. ki durumu normal olmadığı beric'in kendini feda etmesinden de belli. beric normal şekilde 7 defa dirildi. öyle büyük değişiklikler yoktu. o kişilik değişikliği daha çok kişinin kendisine bağlı.sir allister'a karşı bi nefreti olur. ama tutup da olly'yi öldüreceğini sanmam. öldürse tadından yenmez ya neyse.işkenceyle öldüreceksin

Beric Dondarrion, Catelyn Stark'ı dirilttiğinde, kadın epey değişik bir kişilikle kendini göstermişti Lady Stoneheart olarak. Jon için de aynısı geçerli olabilir.
Üst taraftaki arkadaşların belirttiği ölüp dirildiği vakit yumuşak bir yapıda olan bu sefer daha sert bir kişiliğe bürünecek. Ama bu daha çok ölümün getirdiği tecrübe gibi şeylerden ötürü olacak durumu mantıklı geldi. Hani Jon aynı Jon hala. Yani olay karakter gelişimi gibi. Lady Stoneheart'ta o şekil ise olabilir.

Üst taraftaki arkadaşların belirttiği ölüp dirildiği vakit yumuşak bir yapıda olan bu sefer daha sert bir kişiliğe bürünecek. Ama bu daha çok ölümün getirdiği tecrübe gibi şeylerden ötürü olacak durumu mantıklı geldi. Hani Jon aynı Jon hala. Yani olay karakter gelişimi gibi. Lady Stoneheart'ta o şekil ise olabilir.
Martin, ölümden dönen birinin değişmesi gerektiğine inanıyor. Hatta Gandalf'ın daha iyi bir şekilde geri gelmesi yüzünden Tolkien'i eleştirmişliği bile vardır.

Aslında oda da kimse olmadan uyanması karakterinde değişiklik olacağına dair bir ipucu.Umarım saf köy delikanlısı durumundan kurtulur da savaşçıya benzer bir hal alır karakteri seri daha da dikkat çekici hal alır böyle olursa.

Aslında oda da kimse olmadan uyanması karakterinde değişiklik olacağına dair bir ipucu.Umarım saf köy delikanlısı durumundan kurtulur da savaşçıya benzer bir hal alır karakteri seri daha da dikkat çekici hal alır böyle olursa.
Kötü zalim biri olmasın sevilen güvenilen biri olarak kalsın.

Martin, ölümden dönen birinin değişmesi gerektiğine inanıyor. Hatta Gandalf'ın daha iyi bir şekilde geri gelmesi yüzünden Tolkien'i eleştirmişliği bile vardır.
değişiklik olur kesinlikle. adamı öldürmüşsün sonuçta :D ölümün getirdiği kötü de olsa bi tecrübe var ölürken düşündükleri falan bilmem ne işte bir sürü şey var. ve bu adamı etkiler. jon ihanete uğradı insanlara güvenmez gibi. ama lady stoneheart gibi değişiklik çok büyük. öyle sadece intikam için yaşayan birisi olmaz

Karşısında buz devleri olacak insanlığı kurutmayı hedefleyen güvenilir olsa ne olur olmasa ne olur. Şu teorilerde ki arkadaş çıkacaksa zaten değişmesi gerekiyor deny'i öldürecek yürek olduğunu sanmıyorum eski halinde.
İlla ki fedakarlık yapması gerekecektir. Ama hepten kalbi buz kesmez herhalde. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık