Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
Azor ahai ile dirilme kismini birlestiremedim ama, Jon snow'un Azor ahai olma ihtimali var, Degilse bile o kisiyle bir sekilde bir baglantisinin oldugu benim icin nerdeyse kesin, Sebebi ise Mellisandre'nin duvardaki soylemleri. Uzatip teker teker yazmayim.
Azor ahai olmazsa night king olur :D bir şekilde dirilecek ama bakalım görücez nasıl olucak

Bence kan bedeliyle kuzey geleneklerine gore dirilecek.
Kan bedeli ise reek olacak. Nasil?
Yanilmiyorsam dizinin son sezonunda brann agaclar araciligiyla stark kalesinin onundeki yurek agacina baglanip reek ile konusup affedilmesi icin cozum sunmustu ve kuzey geleneklerine gore hareket etmesini istemisti.
Reek, boltonun elinden kacip stannise sigindi. Stanniste onu esir aldi. Ayrica ablasi Asha greyjoy'da Stannisin esiri. Stannis ates dinine gore reeki yakmak istiyecek ama ablasi Asha buna karsi cikip biz kuzeyliyiz. Kuzey dinine gore hallet bu isi diyecek ve bu sekilde reekin kafasini vuracak. Burda bi sekilde her tarafa baglanabilen Brann henuz gosterilmemis bir kan bedeliyle Jon'un uyanmasini sagliyacak.
Bence olasiligi yuksek.
2. Olasilik senin dedigin oteki olarak dirilmesi.
3. Olasilik Melissandrenin ates buyusuyle Stannisin hayatina karsilik onu kurtarmasi. Ama ben buna imkansiza yakin diyorum cunku Jon kuzeyli ve kuzey geleneklerine gore birsey olacak. @deadpool_

Melissandre varken Jon'un öteki olma ihtimali yok bence. Night king olayını da dalgasına demiştim :D ileride jon vs night king olacağını düşünüyorum. Ayrıca Jon'un ejderlerden birini kullanacağını düşünmekteyim. Eğer öyle olursa da üçüncü ejderi ya Aegon ya da Tyrion kullanır eğer başka seçenek çıkmazsa ileride

Melissandre varken Jon'un öteki olma ihtimali yok bence. Night king olayını da dalgasına demiştim :D ileride jon vs night king olacağını düşünüyorum. Ayrıca Jon'un ejderlerden birini kullanacağını düşünmekteyim. Eğer öyle olursa da üçüncü ejderi ya Aegon ya da Tyrion kullanır eğer başka seçenek çıkmazsa ileride
Oteki olma ihtimali var oylesine dediysen bile iyi dedin bence. Ejder olayi az cok belli. Birini brann alir. Digeri dany'de. 3. Icin secenek jon-aegon yada ejderha olur. Finali kestirmek zor. Cunku daha Dany kral topraklarina birak gelmeyi yola bile cikmadi. Kuzey hala liderini bulamadi ki bu rickon olacaktir gerekli adimlari attilar. Sansa-Arya ilerde nelere etki edecekler netlesmedi. Tyron ordu topluyo, khalesiye karsimi dovusecek yoksa onunla birlikmi olacak belirsiz. Greyjoylar arkada akbaba gibi bekliyor ve ejderha borusuyla hedef topraklara ulastilar nerdeyse ve ne olacagi belirsiz. Otekilr duvari yikamasa bile denizden de yuruyebildikleri soylendi, daha kral topraklarina kadar ilerleyecekler ama karsisinda savasacak ordu bile yok nerdeyse. Sunun surasinda iki kitap kaldi bunlarin hepsi nasil birlesecegini kestirmek cok zor. Ayni zamanda azor ahai efsanesi, brannin yari tanrilasmasi. Sam'in eskisehirdeki arastirmalari ve Sam'in ailesinin hamleleri belirsiz. Ve saymadigim ve ayakta olan kralliklar var. Hersey olabilir :D

Fragman kadar iyiyse sezon en iyi sezon olabilir benim nezdimde :D 5.sezonu beğenmemiştim ama bu sezon efsane olacak gibi görünüyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık