Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61

Outlaw

Kitaptan 4.sezonda ayrılmaya başladı 5.sezonda baya bir ayrılmıştı kitaptan
Yok. Cersei'nin İnancı kullanıp Margeary'i tutuklatması, sonra kendi başının yanması falan Kargaların Ziyafetinde geçiyordu.(Tabii kitapta daha farklı işlendi.) Yani farklı işlense de kitaptaki olaylar işleniyordu yine de.

Yok. Cersei'nin İnancı kullanıp Margeary'i tutuklatması, sonra kendi başının yanması falan Kargaların Ziyafetinde geçiyordu.(Tabii kitapta daha farklı işlendi.) Yani farklı işlense de kitaptaki olaylar işleniyordu yine de.
Jaime'nin olayı farklı kitapta,Ouentyn Martell çıkmadı dizide,Arya'nın yanındaki rahip önceden tanıştığı eleman değildi kitapta,Sansa'nın durum belli değildi teyzesi öldükten sonra,Stannis ölmedi Brienne'in Stannis'i öldürmeye çalışması tamamen saçmalık

Outlaw

Jaime'nin olayı farklı kitapta,Ouentyn Martell çıkmadı dizide,Arya'nın yanındaki rahip önceden tanıştığı eleman değildi kitapta,Sansa'nın durum belli değildi teyzesi öldükten sonra,Stannis ölmedi Brienne'in Stannis'i öldürmeye çalışması tamamen saçmalık
Evet, Kargagöz falanda çıkmadı. Ben tamamen ayrılıyor mu onu sormuştum. Bu sezon Greyjoy meselesi işlenecekmiş. Ondan kafam karıştı.

Evet, Kargagöz falanda çıkmadı. Ben tamamen ayrılıyor mu onu sormuştum. Bu sezon Greyjoy meselesi işlenecekmiş. Ondan kafam karıştı.
Greyjoylar'ın çıkmama sebebi daha çok diğer konuların işlenmesinden kaynaklanıyor. Bu sezonu Greyjoy sezonu diye tahmin ediyorum. Tamamen ayrılmadı ama büyük farklılıklar var

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık