Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Forumun İkiye Bölündüğü Konular

Law kötüleniyor da hani gamma knife'a bu kadar kayıtsız kalacak karakter sayısı allah aşkına kaç tanedir? Organlarını diken yahut iç organları kızarmış halde dövüşebilen adama her gün denk gelemezsin. Aynı saldırıyı kuma yahut mihawk yese mesela hiçbir şey olmamış gibi ya da aradan biraz zaman geçince normal dövüş moduna geçebileceğini söyleyebilir miyiz? Kaldı ki dof g4 e tepki veremese dahi ne denli dayandığı ortada. Law bana kalırsa ciddi anlamda küçümseniyor.

1-) Wb'yi yendiği kesin değil.
2-)Bunun konusu var. Kişilik ve tipler birbirinin karışımı
3-)Aynı karışım bu ikisi içinde geçerli.
4-)Adam zaten herkesi yenmiş en son adam yenmek için kendi kendini arıyor.:mad:
Yani belli bir amacı olsaydı yapardı. İlla çağ açıyıp kapamasına gerek yok.
Adam direk Wbyi geçip KK oluyor.20 sene sonra kimse o koltuğu alamıyor ama öyle ama böyle.Rayleigh Sanji konusu ise forumda okuduğum en saçma konuydu.Açan kimdi hatırlamıyorum fakat adam Sarı saçlı ve tekme atıyor diye iki karakteri özleştiriyordu. O zaman Doflamingoda bir sanji.

Adam direk Wbyi geçip KK oluyor.20 sene sonra kimse o koltuğu alamıyor ama öyle ama böyle.Rayleigh Sanji konusu ise forumda okuduğum en saçma konuydu.Açan kimdi hatırlamıyorum fakat adam Sarı saçlı ve tekme atıyor diye iki karakteri özleştiriyordu. O zaman Doflamingoda bir sanji.
Uzun bir yazı yazıcam senin yüzünden şimdi :mad:

Wb ile Roger dövüşleri için şunlar deniyor.

Buggy'nin söyledikleri
Roger ile Wb ile denk dövüşebilen tek kişidir. (1.çeviri)
Roger ile hayatta kalan tek kişi Wb'dir. (2.çeviri)

2.çeviriyi konuşalım.
Kısaca Buggy bunu neden söylüyor Wb'nin gücüne dikkat çekmek için. Yani Wb'nin pamuk bıyıkları için Roger onu öldürmedi demiyor. Roger ile dövüşüp hayatta kaldı demeye getiriyor.

Aynı şekilde Dofi ne diyor.
Roger tahtta oturdu. Wb onun hemen yanı başındaydı ama tahta göz koymadı.
Zaten Wb'nin kendiside diyor benim kral olmak ile işim yok diye.

Yani yendiği kesin değil hatta yenemediği bana göre daha kuvvetli.

Rayleigh konusu bana mantıklı geldi. Kişilik olarak ikisinde çapkın olmaları,sarı saçları vs.
Ryumayı'da kişilik olarak Zoro'dan çok Luffy'i anımsatıyor.
Neyse çok önemli birşey değil zaten.

Evet beyler zoronun çizemediği hasar veremediği adam yok bu zamana kadar ancak bu ne zaman ? 1v1 karşılıklı saldırdıkları zaman. Yani karşıdaki zoronun saldırısını göğüslemeye çalıştığı zaman. Ama çokça zaman vardır ki zoronun bir şekilde adama vuramadığı ( hızına yetişemez veya bir çizik atar ama ağzının üstüne yer) vb olayların olduğu zamanlar zoro perte çıkıyor. Enel zoroyu şamar oğlan etti neden saldırısından sıyrıldı ağzına vurdu. Zoronun kazandıkları ise genel olarak kılıç ustasının ikiside birbirine vurmaya çalışıyor tabiki zoro alıyor neden derseniz hayvani aşırı hayvani vücudu. Zorodaki fiziksel vücut dayanıklılık op evreninde az bulunur. Adam fujitoranın çekimine göğüs geriyor. Çünkü saldırı basit şekilde geliyor gücün var mı yok mu mantığında. Bir başka konu hakim 1 gıdım fazla olsun kesersin kazanırsın. hakin 1 gıdım eksik olsun kesemezsin kaybedersin mantığı. Bu çok saçma bir mantık. Öncelikle hakim adamdan az olsada kesemesen bile adama zarar veriyorsun. Enerji harcatıyorsun. Eğer senin dayanma gücün bir nevi kondisyonun fazla ise belli çarpışmadan sonra hakisi senden yüksek olan kişiyi alırsın. Yani sadece haki yeterli olmaz . Aynı şekilde hakin fazladır. Adamın dayanıklılığı fazladır. 5 yerinden kesilmeye dayanır sonra senin gücün zayıflar seni alır. Hatta buna luffynin bir çok vs sini örnek gösterebiliriz. Son olarak Zoro fanlarının zoronun herkesi alır mantığı şurdan geliyor. Zoro en güçlü kılıç ustası olcak herkesi keser e o zaman herkese denk. Ama yanlış olan zoronun herkesi kesmesi değil. Hadi bir şekilde kesti. Kesmenin yeterli olması ? Kaidonun orasını kanat burasını kes( kol koparma felan değil kesik işte ) ee ne olcak. Dönüp zoroya bir atıcak. Luffy her savaş adamın kesilmedik biçilmedik yeri kalmıyor. Sen luffy 2-3 kesikle yenebilir misin hayatta yenemezsin. Şuan ki rakipler öyle hasar yeyince yenilecek rakipler değil. Tabiki luffy seviyesindeki rakiplerden bahsediyorum. Hatta çoğu zorodan hasar almadan zoroyu balon ederler. Zoronun + sı ne 1v 1 kafa kafaya saldırıcak saldırılardan kaçmicak her rakipte zoro adamı biçer. (Yonkou seviyesi demiyoruz elbet)

+1
Aynı bu şekil bence de. Zamanında WB, Kaido gibi adamlar olmayan bir devirde en büyük rakibi Helmepo bozması bir sahtekâr olan kral.
Mihawk'ın prototipi diyecektin herhalde.Ryuuma en az Zoro'nun seri sonu hali kadar çıkmak zorunda o yüzden.Minimum korsan kral sağ kolu yani.Öyle sıradan adamların kılıcı için wano samurayları kavgaya tutuşmaz.

Mihawk'ın prototipi diyecektin herhalde.Ryuuma en az Zoro'nun seri sonu hali kadar çıkmak zorunda o yüzden.Minimum korsan kral sağ kolu yani.Öyle sıradan adamların kılıcı için wano samurayları kavgaya tutuşmaz.
O adamın Mihawk ile zerre alakası yok güç konusunda. Ejderha görünce altına edip yalandan şöhret yakalamış biri.
Mihawki WB bile konuşuyorken ikisi arasında şapka dışında benzerlik yok.

Güç konusunda hiç yok.

O adamın Mihawk ile zerre alakası yok güç konusunda. Ejderha görünce altına edip yalandan şöhret yakalamış biri.
Mihawki WB bile konuşuyorken ikisi arasında şapka dışında benzerlik yok.

Güç konusunda hiç yok.
Devrine göre güçlüymüş buzdağı kesmesini bekleyemezsin ama 1.sınıf kılıç ustası diyor.Şimdiki dönemde daha güçlü adamlar olabilir ama burada bahsettiğim güç ile alakalı bir mevzu da değil.Çağında açık ara güçlüydü muhtemelen.Ne mesaj verdiği önemli.Zoro Mihawk'ı bu adam gibi yenecek diyor kısacası.

Zoro canlıyken dövüşmek istiyor ne olursa olsun kolayca yeneceği bir rakip değil.Bu adamın efsanesini seri sonu aşsa bile az bir farktan fazlasıyla geçemez benim gördüğüme göre.

Devrine göre güçlüymüş buzdağı kesmesini bekleyemezsin ama 1.sınıf kılıç ustası diyor.Şimdiki dönemde daha güçlü adamlar olabilir ama burada bahsettiğim güç ile alakalı bir mevzu da değil.Çağında açık ara güçlüydü muhtemelen.Ne mesaj verdiği önemli.Zoro Mihawk'ı bu adam gibi yenecek diyor kısacası.

Zoro canlıyken dövüşmek istiyor ne olursa olsun kolayca yeneceği bir rakip değil.Bu adamın efsanesini seri sonu aşsa bile az bir farktan fazlasıyla geçemez benim gördüğüme göre.
Zoro Mihawki böyle yenecek diye bir mesaj görmüyorum ben şahsen.
Yüzyılın trolu olur o saçma sahne.
Mihawkin öyle yenilmesine ihtimal bile vermiyorum.

Zoro Pica'ı o dönem kesse herhalde tapardılar şu an Zoro'a.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık