Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Forumun İkiye Bölündüğü Konular

Hayır, ben Ryuma'dan bağımsız olarak Zoro'nun o seviyeye çıkacağını düşünüyorum zaten. Sadece sizin fikrinizi merak etmiştim Zoro-Ryuma ile alakalı olarak. Anladım şimdi.
Bana göre seri sonu
Luffy=Roger (kk)
Zoro=Rayleigh (yonkou)
Sanji=Akainu( karakter olarak değil tabiki de Akainu'yu diğer amirallerden üstün gördüğüm için güç seviyesi olarak koydum)

Sizin kesim kadar hayal kırıklığı yaşamayacakları kesin.

Kimse Mihawk'tan Evreni bölmesini istemiyor. Amiral üstü diyenler var ve bunu da birkaç nedene dayandırıyor. Amiral altı diyen de birkaç nedene dayandırıyor. Forumda çok tartışılan bir konu bu.

Ben de Kaido'yu teklemesini bekliyorum. Çünkü o Dünyanın En İyi Kılıç Ustası.

Kaido Mihawk'ı teklese ben ne yapacağım? Gülüp geçeceğim. Burada hiçbir şey yarıştırmıyoruz. Senin için ise durum farklı.
Belli agresiflik dolu mesajından gülüp geçeceğin çok belli.:good:
Malüm kesim diyip Mihawk değilde Zoro üstüne bir arc bekleyenleri kastetmiştim.
.Benim Mihawk konusunda ciddi 3-5 yorumum olmuştur.Diğerleri genelde fanlarını kızdırmak için yazdığım şeyler görülen o ki sende işe yaramış.Beni forumda tanıyanlarda bilir hayali bir karakter için kendimi hırpalamam.Ciddi anlamda 2 yorum yapar geçerim.Ki şuan fanı olduğum karakterin arcı her gömene,her eleştirene cevap mı veriyorum? Hayır.En nefret ettiğim şey kendimi açıklamak.Benim en uyuz olduğum tarzda bir üye olduğunu açığa çıkardığın için ayrıca teşekkür ederim.:sapkali:

Sen o zamanları hatırlamazsın ama zamanında Zoro vs Hody olduğunda burda olmalıydın :hhh:

Bak basitce anlatayım sana, Law'ın Luffy'den yardım alıp yaptığı şok saldırısı hariç şimdiye kadar gösterdiği en büyük güç full beden haki yapan adamı ve dağı kesmesiydi.
Yani Vergo'yu yenmesi.
Zoro ise full beden yapan Pica'yı kesiyor ve dağ kadarken rahat bi şekilde ikiye dörde beşe ayırıyor.

Zoro Dof'a daldığında mangaka 10 metre ötedeki koramirali değilde adanın diğer tarafında kaldığını düşündüğümüz amirali araya koyuyorsa bence sen yanılıyorsun biz haklıyız :a:
Bak Dof fanıyım ancak mangaka orada güzel bir kurgu yaptı.Zoro saldırınca karşısına amirali koydu.Çünkü bu adam Sanji gibi değil Dofu yorardı Law gibi hasar da verebilirdi yenilirken.Şimdi ileride zaten Law ve Luffyle dövüşürken handikaplar alacağı için birde oradan handikap vermeyeyim dedi ve dövüştürmedi.Sonuçta Zoro boş adam değil amirale direniyor bir nebze.

syncsta

Luffy KK olduktan sonra yonkou sisteminin devam edeceğini düşünmüyorum bütün dengeler Luffy'e kayar. Luffy, denizcilere ve dünya hükümetine karşı birleştirir herkesi . Raftel'de ne bulacağını kestiremiyoruz en özgür kişi olmak isterken bütün yükü omuzlayacak kişi olarak bulabiliriz Luffy'yi .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık