Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Forumun İkiye Bölündüğü Konular

Allahım yarabbim sana geliyorum tut beni . Ya jozu dediğin yonko'lardan birinin en güçlü adamı ki elmas gibi kesilmesi neredeyse imkansız bir meyvesi var . burda anlatmak istediğim şey jozunun hakisi mihavka yakındır ve meyvesinide işin içine katarak o saldırıları savuşturabiliyor . Ya lütfen gidin seriyi baştan okuyun gelin .
Biz seriyi baştan okuyalım, sen de seriyi komple bırak. Nasıl anlaşma? Kabul dersen yarın başlıcam okumaya en baştan.

Allahım yarabbim sana geliyorum tut beni . Ya jozu dediğin yonko'lardan birinin en güçlü adamı ki elmas gibi kesilmesi neredeyse imkansız bir meyvesi var . burda anlatmak istediğim şey jozunun hakisi mihavka yakındır ve meyvesinide işin içine katarak o saldırıları savuşturabiliyor . Ya lütfen gidin seriyi baştan okuyun gelin .
Sen yorumları bile böyle okuyup cevaplıyorsan okuduğumuz seri asla aynı olamayacak. Neyse uzatmanın bir manası yok boşver ben öyle ortaya sordum anlamadığın halde cevap vermek zorunda değildin. :(

Kardeşim anlamıyorsun herhalde. Pica Zoro'nun üstüne hurra kılıçsız atlamadı mı? Zoro aynı şeyi yapsa nolur diyorum.
Hala Zoro'nun eline kılıç veriyorsun. :D
Abi ya ben ne anlatmak istiyorum sen ne anlıyorsun , shanksın elindeki kılıç sadece sembolik orda . Akainu bilmem kaç derece konsantre magma ile vuruyor adamda kılıca hakiyi yükleyip kağıt gibi durduruyor . Yani bir nevi çıplak eliyle durduruyor çünki normal bi kılıç olsa yani metal olsa sadece magma içinden geçerdi kılıcın . ki bu bizi pica-zoro olayına getiriyor , Zoro kılıçsız olduğu zaman bile hakisi yüksek olduğu için kılıçlı picayı döverdi . Pica isterse motorlu destere ile gelsin farketrmez .

Bu sefer doğru okuduğunu göreyim yeminle bırakmaya razıyım NET SÖYLÜYORUM BUNU .
Okuyup anlamadığımızın kararını verebilecek kişi sendin, tekrar yetkili merci görevimin başındayım diyorsun yani. Saygı duydum. Bir sen bir de Oda. İki otoritem var One Piece konusunda. Başımızdan eksik olmayın. :rolleyes:

İşin içine haki girerse meyvenin önemi yok. Mihawk'ın hakisi 1 parmak kadar güçlü olsa bile keser.

Okuyup anlamadığımızın kararını verebilecek kişi sendin, tekrar yetkili merci görevimin başındayım diyorsun yani. Saygı duydum. Bir sen bir de Oda. İki otoritem var One Piece konusunda. Başımızdan eksik olmayın. :rolleyes:
Tamam ortaya ikimizinde bilgisine güvendiğimiz birini koyarız ? Sen anla sana One Piece cilt koleksiyonumuda verecem .

Tamam ortaya ikimizinde bilgisine güvendiğimiz birini koyarız ? Sen anla sana One Piece cilt koleksiyonumuda verecem .
Jozu konusunda hak veriyorum fakat tutumun biraz yanlış birazcık sakin olmak lazım . Yukarılarda bir arkadaşında dediği gibi kesmek ortadan ikiye ayırmak değil malesef. Yada kesmeyi ortadan ikiye ayırmak olarak ifade edemeyiz .

İşin içine haki girerse meyvenin önemi yok. Mihawk'ın hakisi 1 parmak kadar güçlü olsa bile keser.
İşte abi fiziksel saldırı ve savunmada meyve desteği gibi bir konu var logia dışı meyvelerde net olarak ki logialarda bile hala çözemediğim haki savunması gibi bir konu var , Jozu haki olarak geridedir mihavktan ama meyve desteğiyle o farkı kapatıyor bence .

Jozu konusunda hak veriyorum fakat tutumun biraz yanlış birazcık sakin olmak lazım . Yukarılarda bir arkadaşında dediği gibi kesmek ortadan ikiye ayırmak değil malesef. Yada kesmeyi ortadan ikiye ayırmak olarak ifade edemeyiz .
Tutum konusunda haklısın , birazcık öfke kontrolü sorunu olan biriyim tedavimden dolayı . Kırdığım arkadaşlar olduysa özür dilerim . Sakin bakınca yazdıklarıma hataları görebiliyorum ki sakin anlatsam çoğu kişinin katılacağı konularda sırf tutum yüzünden terso düşünceler türüyor çoğu zaman :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık