Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Forumun İkiye Bölündüğü Konular

:D biladerim bu forumda iki otoriteye güvenirim , Smoker ve Dragon ki hatalı çıktıkları konularda olmadı değil ama çoğu zaman doğrular . Ama sendede ışık var ilerleyen zamanlarda 3. olabilirsin :D
Teşekkür ederim, ben şakasına takılmıştım. Smoker zaten bildiğin ayaklı kütüphane. Google'ın yükünü hafifletiyor. Dragon da şiir gibi anlatıyor, söylediklerine katıl ya da katılma okuması güzel oluyor.

@carpe d. em Karar verdim.
Bende ileride Dofy'nin yan hikayesini yazacağım. Tamamen kurgu olacak.

1 - Doflamingo vs Luffy olayında zoro yine Lucci vs olayındaki gibi açıkça diyor luffy onu durduramazsa bizim bir şansımız yok niye hala bunun üzerinde tartışılıyor ki :/ Zoro diyor luffy postu kurtaramazsa duvara asıyoruz diye.

2- Caribounun çamuruyla acein ateşini söndürürüm diyen arkadaş enelin yıldırımıyla luffynin lastiğini eritirdim bende ama olmuyor o işler işte öyle caribou gelenden geçenden tokat yemiş hava kabarcığı en son x-drake sağlam bir sopa çekti.

3 - Ace pekomsu alır bana göre alır bazı arkadaşlara göre alamaz kendi fikirleridir ama eski sayfalarda ace logiasına güvendiği için o kafadan öldü gitti denmiş ya arkadaş hala acein bu sebeplerden öldüğünü mü düşünüyorsunuz ? Adam direk kralın soyundan gelen kişi o yaşıyorken Luffyi kim takar ? onu kim kral olarak görür yapmayın :/ Vekilharcı luffy adamın işte acein de ölmesi gerekiyordu luffynin kral olması için diğer türlü wb 2. tümen komunatı olacan da 550 milyon ödülün olacak haki bilmiyorum ha bir de sen direk kralın soyundan gel D. ol şaka gibi bellamy çöpünde bile haki çıktı güler geçilir bu konuya.

4 - Zamanında bangır bangır sabo öldü diyenler vardı şimdi special bölümünü izliyoruz adamın nede güzel ölmüş.

5 - ilk sayfada da belirttim zoro ejderha kesemez diyenler mevcuttu.

6 - Jozu über güçlü olduğu için kumanın px olup harcanması enelin uzaya gönderilip harcanması şeklinde oldu bana göre adamın kolunu b.k yoluna kestiler hadi ulan. hem hayvani fiziksel güç + haki + elmas meyvesi

Ne yalan söylim Ace'i çok arıyorum...
Zaten bazı maddelerin yanış gücü magmadan daha sıcak.Tamamen zorunlu olarak öldürme.Yazık...

dorutekin

carpe d. em 5070 dedi ki:
Zoronun çakma Pikachuyu kolay kesmesinin nedeni adamın 3 kılıçlı birine çıplak bedeniyle sırf haki ile dalmaya çalışması. Şimdi tersinden bakalım kılıçsız Zoro vs kılıçlı Pica olsa ne olacaktı?
@gyjbsch @Smoker @Dragon arkadaşın favori üçlüsü oldunuz tebrikler.
@meeteor seni ışık gördüklerine bile katmamış baksana üzülmen lazım. :)
Luffy ve Sanji zaten silahsız dövüşen adamlar onları deseydin anlardım ama kılıçsız Zoro dişsiz,tırnaksız kurda benzer. Haki işini de biraz kattın karıştırdın sanki. Neyse geçmiş olsun daha iyi bir zamanında tekrar konuşuruz.
Dişsiz tırnaksız kurt deyince sanki Zoro kılıcı yokken marine askeri seviyesine düşüyor gibi anlaşılıyor... biraz abartmışın sanki abi :confused:
Kılıcını savurup demiri hatta dağ gibi golemi kesecek kadar güçlü adamın attığı yumruk ta pek küçümsenecek gibi değildir bence. :cool:

Caribounun çamuruyla acein ateşini söndürürüm diyen arkadaş enelin yıldırımıyla luffynin lastiğini eritirdim bende ama olmuyor o işler işte öyle caribou gelenden geçenden tokat yemiş hava kabarcığı en son x-drake sağlam bir sopa çekti.
Luffy'nin lastiğini eritmek isteyen arkadaş, Ace aynı rakiplerle karşılaşsa o da yenilirdi zira Ace'in bildiğimiz bir galibiyeti yok. :(

Shanks ile karşılaştıramazsın ki. Yanlış örnek. Shanks haki master eyvallah da eğer kılıç ustasıysa elinden kılıcını alırsan gücü düşer.
Zoro kılıçsız yenemez Pica'yı. Çünkü gücü kılıç kullanmasından geliyor. Tüm teknikleri kılıçla ilgili kendisini o konuda geliştirmiş. Ama Shanks konusunda emin değiliz. Onu örnek verip durma o yüzden.
Peki abi o zaman kılıçsız pica'nın kılıçlı zoro'ya full beden koka yapıp dalma sebebini ve mantığını açıklarmısın bana ? Ben anlatayım Pica full beden koka ile zoronun kendinden düşük olan hakisi ile onu kesemeyeceğini düşünüyordu ve zoro onu biçti geçti , çünkü picanın hatalı olduğu kısım zoro'nun hakisinin kendisinden düşük olduğunu düşünüyordu ama öyle değilmiş . Bu işi ters çevirirsek full beden kokalı zoro'yu ki koka yapmayı bildiğini kılıçlarını kaplamasından biliyoruz , kılıçlı pica hayatta kesemezdi . Bu kadar kesin konuşmamda yukardaki sebebtendir . Mangaka bize bağıra bağıra anlatıyor pica üzerinden . Eğer hakim senden fazla ise bana zarar veremezsin . Yoksa pica dalmazdı zoro'ya . Kim kaybedeceğini bildiği dövüşe girerki ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık